عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ساخت 242 واحد مسكن فرهنگيان در املش و لنگرود

ساخت 242 واحد مسكن فرهنگيان در املش و لنگرود
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:15 ب.ظ

مدير عامل شركت تعاوني مسكن فرهنگيان املش خبر داد:
ساخت 242 واحد مسكن فرهنگيان در املش و لنگرود

خبرگزاري فارس: مدير عامل شركت تعاوني مسكن فرهنگيان املش از ساخت 242 واحد مسكوني براي فرهنگيان لنگرود و املش خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، علي زالفي روز گذشته در جلسه تعاوني مسكن فرهنگيان استان اظهار داشت: تعاوني مسكن فرهنگيان املش در سال 83 با 498 عضو فرهنگي تاسيس شد.
وي با اشاره به شرايط عضويت و ثبت نام افراد در تعاوني مسكن افزود: افراد فاقد مسكن، عدم استفاده از تسهيلات مسكن، سرپرست خانوار بودن و عدم دريافت زمين از اداره‌هاي دولتي جزو شرايط اجرايي دستور‌العمل فرم «ج» مسكن مهر است كه شركت‌هاي تعاوني مسكن ملزم به رعايت آن هستند.
مدير عامل شركت تعاوني مسكن فرهنگيان املش تصريح كرد: با توجه به الزام رعايت و اجراي صحيح فرم «ج» از طرف تعاوني‌ها، شرايط مسكن مهر شامل بهره‌مندي از تخفيف صدور پروانه و ديگر اختيارات درباره تعاوني‌هاي مسكن اجرا نمي‌شود.
وي درباره مقايسه شرايط و امكانات مسكن مهر با شركت‌هاي تعاوني مسكن اظهار داشت: با توجه به اينكه در مسكن مهر مجري طرح، دستگاه‌هاي دولتي است، بنابراين تهيه زمين، تاسيس شركت، تامين زيرساخت‌ها، تاسيسات و تعيين پيمانكار بر عهده دولت است.
به گفته زالفي، در تعاوني‌هاي مسكن تمام اين كارها توسط شركت‌هاي تعاوني انجام مي‌گيرد و اين مسئله مشكلات فراواني براي تعاوني‌ها به دنبال دارد كه روند كار را كند مي‌كند.
وي به تلاش‌هاي دولت خدمتگزار در طرح عظيم مسكن مهر اشاره كرد و افزود: حمايت و توجه دولت در راستاي تحقق اهداف و اجراي صحيح و سريع شركت‌هاي تعاوني مسكن امري مهم است و نگاه ويژه مسئولان ذي‌ربط در اين زمينه مي‌تواند به پيشرفت و توسعه بخش مسكن تعاوني‌ها كمك كند.
مدير عامل شركت تعاوني مسكن فرهنگيان املش ساخت 242 واحد مسكوني براي فرهنگيان لنگرود و املش، اجراي 100 واحد مسكوني در رودسر را از فعاليت‌هاي تعاوني مسكن فرهنگيان املش عنوان كرد.
وي افزود: در سال 85 و 87 شركت تعاوني مسكن فرهنگيان املش به عنوان تعاوني برتر در گيلان شناخته شد.
انتهاي پيام/خ20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها