عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رئيس جمهور دستور رسيدگي به وضعيت باشگاه صنعت نفت آبادان را صادر كرد

رئيس جمهور دستور رسيدگي به وضعيت باشگاه صنعت نفت آبادان را صادر كرد
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:16 ب.ظ

نماينده آبادان در مجلس:
رئيس جمهور دستور رسيدگي به وضعيت باشگاه صنعت نفت آبادان را صادر كرد

خبرگزاري فارس: نماينده آبادان در مجلس گفت: رئيس جمهور امروز در حاشيه تقدير از لايحه بودجه سال 90 با ابراز تأسف از وضعيت شكست سنگين تيم صنعت نفت دستور پيگيري و حل مشكلات اين باشگاه را صادر كرد.

عبدالله كعبي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: تيم پرطرفدار صنعت نفت آبادان در اوايل فصل بازي‌هاي خوبي از خود به نمايش گذاشت و طرفداران خود بسيار اميدوار و دلگرم كرد.
وي با اشاره به اينكه تنها اميد مردم آبادان تيم صنعت نفت است، افزود: در حال حاضر به دليل عدم پرداخت مطالبات بازيكنان و كادر فني تيم صنعت نفت آبادان، اين باشگاه پرطرف‌دار با حاشيه روبرو شده است.
نماينده آبادان در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه همه مسئولان آبادان بايد براي رفع مشكلات اين تيم پرطرفدار تلاش همه‌جانبه داشته باشند، تصريح كرد: در صورتي كه مشكلات مالي باشگاه صنعت نفت آبادان تا چند روز آينده حل نشود نمايندگان مردم در مجلس از همه ظرفيت‌هاي قانوني براي زير فشار قرار دادن مديريت پالايشگاه آبادان استفاده خواهند كرد.
نايب رئيس كميسيون انرژي مجلس از مذاكره صبح امروز با رئيس جمهور در حاشيه تقديم لايحه بودجه سال 90 خبر داد و گفت: رئيس جمهور نيز با اشاره به اينكه از نتيجه اخير تيم صنعت نفت مقابل ذوب آهن اصفهان، اطلاع داشته از پيگيري مشكلات اين تيم در روزهاي آينده خبر داد.
كعبي گفت: خود رئيس جمهور نيز از وضعيت فعلي اين تيم متاثر شده و وقتي علت گرفتار شدن تيم صنعت نفت را مشكلات مالي ناشي از عدم حمايت وزارت نفت عنوان كردم تعجب كرد.
وي در ادامه از عدم توجه مديران نفتي به اين تيم پر طرفدار خبر داد و اضافه كرد: مديريت پالايشگاه آبادان متاسفانه با وجود تخصيص اعتبار از سوي وزارت نفت، اعتبارات باشگاه صنعت نفت را به دلايل نامعلومي بلوكه كرده است.
كعبي خاطرنشان كرد: در مدت اخير شاهد تغيير و تحولات خوبي در مديريت پالايشگاه نبوديم و اميدواريم وزارت نفت در آينده توضيحي شفاف و قانع‌كننده‌اي در اين زمينه ارائه دهد.
وي با اشاره به اينكه بازنده اصلي در وضعيت فعلي تيم صنعت نفت آبادان مردم هستند و متأسفانه مديران نفتي توجهي به اين موضوع نمي‌كنند، افزود: جاي بسي تأسف است كه مديريت پالايشگاه از واقعيت‌هاي موجود در سطح شهر دور است و حاضر هستند بخاطر برخي منفعت‌طلبي‌ها و غرض‌ورزي‌هاي شخصي مصالح و منافع مردم زير پا بگذارند.
نماينده آبادان در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: ما دخالتي در خصوص تغيير مديريت باشگاه نداريم اما اينكه به خاطر اين مسائل، شاهد ضرر و زيان به تيمي كه نه فقط در آبادان بلكه در كل كشور از طرفداران زيادي برخوردار است اصلاً قابل قبول نيست.
وي ادامه داد: اميدواريم با پيگيري و رسيدگي به اين مشكلات در بازي‌هاي آينده شاهد كسب نتيجه بازيكنان تيم صنعت نفت آبادان و رضايت هواداران اين تيم باشيم.
انتهاي پيام/خ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها