عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ايجاد پيست دوچرخه‌سواري در مهريز ضروري است

ايجاد پيست دوچرخه‌سواري در مهريز ضروري است
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:17 ب.ظ

رئيس هيئت دوچرخه سواري مهريز:
ايجاد پيست دوچرخه‌سواري در مهريز ضروري است

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت دوچرخه‌سواري مهريز گفت: با توجه به درخشش دوچرخه‌سواران مهريزي در مسابقات كشوري و بين‌المللي و وجود استعدادهاي درخشان در زمينه اين ورزش در مهريز، احداث پيست دوچرخه‌سواري در اين شهرستان ضروري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مهريز، محمد لجه روز گذشته در مراسم استقبال و تجليل از ابوالفضل زارع‌زاده مهريزي، صاحب نخستين مدال آسيايي استان يزد در رشته سرعت در مسابقات دوچرخه‌سواري قهرمانان آسيا، كار و تلاش از روي عشق به ورزش دوچرخه‌سواري و تلاش در راه رضاي خدا را موجب كسب اين موفقيت‌ها دانست.
وي افزود: با نگاه روشن و توجهي كه مسئولان استان يزد به امر ورزش دوچرخه‌سواري در مهريز خواهند داشت و با ساخت پيست دوچرخه‌سواري در اين شهرستان، اميدواريم شاهد درخشش بيشتر ورزش دوچرخه‌سواري حتي در جهان باشيم.
لجه بيان داشت: با كسب نخستين مدال آسيايي در رشته سرعت براي ورزش دوچرخه سواري و با وجود تجربه‌اي كه برادران سيدرضايي در مهريز دارند، اين اميد را به مردم مهريز و استان مي‌دهيم كه در آينده‌اي نه چندان دور شاهد درخششي جهاني در ورزش مهريز خواهيم بود.
وي همچنين شهرستان مهريز را تنها شهرستان استان يزد دانست كه با پنج نفر قهرمان مسابقات آسيايي و بين‌المللي در قله‌هاي افتخار استان مي‌درخشد.
معاونت ورزشي اداره‌كل تربيت بدني استان يزد نيز در اين مراسم با اشاره به افتخارآفريني دوچرخه‌سواران مهريزي در استان، كشور و آسيا،‌ از زحمات محمد لجه رئيس هيئت دوچرخه‌سواري مهريز و برادران سيدرضايي از قهرمانان جهان در رشته دوچرخه سواري به خاطر تحمل زحمات و تلاش‌ها و دلسوزي‌ براي ورزش شهرستان مهريز تقدير كرد.
معاون فرماندار مهريز نيز در اين مراسم ضمن تقدير از مسئولان ورزش شهرستان مهريز اظهار اميدواري كرد: با نگاه وي‍ژه‌اي كه مسئولان استان به ورزش مهريز به ويژه ورزش دوچرخه‌سواري خواهند داشت، شاهد پيشرفت و شكوفا شدن استعدادهاي ديگري در دوچرخه‌سواري مهريز باشيم.
سيدمحمد رستگاري، افتخارآفريني‌هاي دوچرخه‌سواران مهريزي را حاصل تلاش و زحمات رئيس هيئت دوچرخه‌سوراي و برادران سيدرضايي دانست و از زحمات آنان نيز قدرداني كرد.
وي همچنين پيشنهاد برگزاري همايشي استاني براي تجليل از دوچرخه‌سواران مهريز را به مسئولان استان داد تا زمينه‌هاي لازم براي پيشرفت هر چه بيشتر ورزش اين شهرستان مهيا شود.
به گزارش فارس؛ امروز طي مراسمي با حضور مسئولان ورزشي استان و مسئولان شهرستان مهريز از ابوالفضل زارع‌زاده مهريزي به خاطر كسب مدال برنز هجدهمين دوره از مسابقات قهرماني جوانان آسيا تجليل شد.
ابوالفضل زارع‌زاده مهريزي عضو تيم ملي جوانان كشور و دانش‌آموز سال سوم مقطع دبيرستان در رشته رياضي در دبيرستان خاتم الانبياي مهريز است كه با تجربه و كسب مدال برنزي كه در هجدمين دوره از مسابقات قهرماني جوانان آسيا در تايلند كسب كرد، دو سال ديگر نيز قادر به شركت در رده جوانان مسابقات آسيايي و جهاني خواهد بود.
انتهاي پيام/ي10

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها