عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ملت با بصيرت ايران پوزه سران فتنه را به خاك مي‌مالد

ملت با بصيرت ايران پوزه سران فتنه را به خاك مي‌مالد
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:17 ب.ظ

دبير شوراي نگهبان در جيرفت:
ملت با بصيرت ايران پوزه سران فتنه را به خاك مي‌مالد

خبرگزاري فارس: دبير شوراي نگهبان در جيرفت گفت: مردم ايران با بصيرت كامل پوزه سران فتنه را به خاك مي‌مالند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، رحمان مجازي روز گذشته در تجمع ايثارگران و بسيجيان جيرفتي در محكوميت اقدامات فتنه‌گران اظهار داشت: شيطان بزرگ قصد دارد با ابزارهاي مختلف نظام جمهوري اسلامي را از هم بپاشد، اما مردم ايران اسلامي با بصيرت كامل پوزه اين جيره‌خواران را به خاك مي‌مالند.
وي افزود: خواست امت حزب‌الله به ويژه بسيجيان و تشكل‌هاي اسلامي اين است كه سران فتنه در ملاء عام محاكمه و به سزاي عملشان برسند.
رئيس دادگستري شهرستان جيرفت نيز با محكوم كردن حوادث اخير خاطرنشان كرد: حركت اين افراد نادان بركاتي را در برداشت و مردم را هوشيارتر كرد كه بدانند دشمن در كمين است.
عباس اسدي تصريح كرد: فتنه‌گران در 25 بهمن ماه نيز با قتل از پيش طراحي شده يكي از دانشجويان فعال بسيجي كرد و سني‌مذهب تلاش داشتند تا يك غائله را در كردستان درست كنند، اما با شكست مواجه شدند.
بر اساس اين گزارش، جمعي متشكل از ايثارگران و بسيجيان، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جامعه مهندسان، دانشجويان دانشگاه علوم‌پزشكي جيرفت و ... با اجتماع در مقابل ساختمان دادگستري شهرستان جيرفت خواهان محاكمه سران فتنه و مجازات آنها شدند.
اين افراد با سردادن شعارهايي از جمله مرگ بر آمريكا، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر موسوي و كروبي، حكم هاشمي از مصلحت نظام لغو بايد گردد، جيرفتي با غيرت آماده جهاد است، مسئول بي‌بصيرت استعفا استعفا، مسئول بي‌كفايت استعفا استعفا، احمدي بت‌شكن بت بزرگ را بشكن و مرگ بر اسلام‌پناه خائن اقدامات آشوب طلبانه معاندان با نظام جموري اسلامي را در حوادث اخير محكوم كردند.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها