عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

ملت با بصيرت ايران پوزه سران فتنه را به خاك مي‌مالد

ملت با بصيرت ايران پوزه سران فتنه را به خاك مي‌مالد
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:17 ب.ظ

دبير شوراي نگهبان در جيرفت:
ملت با بصيرت ايران پوزه سران فتنه را به خاك مي‌مالد

خبرگزاري فارس: دبير شوراي نگهبان در جيرفت گفت: مردم ايران با بصيرت كامل پوزه سران فتنه را به خاك مي‌مالند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، رحمان مجازي روز گذشته در تجمع ايثارگران و بسيجيان جيرفتي در محكوميت اقدامات فتنه‌گران اظهار داشت: شيطان بزرگ قصد دارد با ابزارهاي مختلف نظام جمهوري اسلامي را از هم بپاشد، اما مردم ايران اسلامي با بصيرت كامل پوزه اين جيره‌خواران را به خاك مي‌مالند.
وي افزود: خواست امت حزب‌الله به ويژه بسيجيان و تشكل‌هاي اسلامي اين است كه سران فتنه در ملاء عام محاكمه و به سزاي عملشان برسند.
رئيس دادگستري شهرستان جيرفت نيز با محكوم كردن حوادث اخير خاطرنشان كرد: حركت اين افراد نادان بركاتي را در برداشت و مردم را هوشيارتر كرد كه بدانند دشمن در كمين است.
عباس اسدي تصريح كرد: فتنه‌گران در 25 بهمن ماه نيز با قتل از پيش طراحي شده يكي از دانشجويان فعال بسيجي كرد و سني‌مذهب تلاش داشتند تا يك غائله را در كردستان درست كنند، اما با شكست مواجه شدند.
بر اساس اين گزارش، جمعي متشكل از ايثارگران و بسيجيان، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جامعه مهندسان، دانشجويان دانشگاه علوم‌پزشكي جيرفت و ... با اجتماع در مقابل ساختمان دادگستري شهرستان جيرفت خواهان محاكمه سران فتنه و مجازات آنها شدند.
اين افراد با سردادن شعارهايي از جمله مرگ بر آمريكا، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر موسوي و كروبي، حكم هاشمي از مصلحت نظام لغو بايد گردد، جيرفتي با غيرت آماده جهاد است، مسئول بي‌بصيرت استعفا استعفا، مسئول بي‌كفايت استعفا استعفا، احمدي بت‌شكن بت بزرگ را بشكن و مرگ بر اسلام‌پناه خائن اقدامات آشوب طلبانه معاندان با نظام جموري اسلامي را در حوادث اخير محكوم كردند.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها