عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

معاون اداري وزارت علوم خبرداد: افزايش سالانه700 هزارمترمربع به فضاهاي آموزشي و فرهنگي دانشگاه‌ها‌

معاون اداري وزارت علوم خبرداد: افزايش سالانه700 هزارمترمربع به فضاهاي آموزشي و فرهنگي دانشگاه‌ها‌
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:24 ب.ظ

معاون اداري مالي وزارت علوم با بيان اينكه در دولت نهم و دهم سالانه 700 هزار متر مربع به فضاهاي آموزشي و فرهنگي دانشگاههاي کل کشور اضافه شده است، با اشاره به افتتاح 90 پروژه آموزشي و فرهنگي دانشگاه‌ها در دهه فجر امسال، عنوان كرد: براي اجراي اين طرح‌ها با 240 هزار مترمربع مساحت، يک هزار و 400 ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، علي اکبر متكان در مراسم بهره‌برداري از چهار پروژه عمراني تجهيزاتي دانشگاه كاشان، با بيان اينكه اين طرح‌ها در زمينه‌هاي مختلف فرهنگي، آموزشي، ورزشي،علمي و رفاهي در 22 استان کشور به بهره برداري رسيده است، گفت: اعتبارات مالي وزارت علوم تا سال 84، چهار هزار و 500 ميليارد ريال بوده است كه با تلاش دولت خدمتگزار اين بودجه در سال جاري به 18 هزار ميليارد ريال رسيده است.

معاون اداري مالي وزارت علوم با اشاره به اينکه براي تکميل ظرفيت اعضاي هيات علمي دانشگاهها نياز به 19 هزار استاد داشتيم، افزود: براي سال 89 و 90 مجوز جذب حدود هفت هزار نفر اعضاي هيات علمي براي دانشگاه‌هاي سراسر کشور پيش بيني شده است.

در ادامه اين برنامه رييس دانشگاه کاشان طي سخناني از افتتاح خانه رفاهي دانشجويان دختر و مسجد

«نور» دانشكده معماري و هنر اين دانشگاه خبر داد و گفت: براي اجراي اين طرح‌ها، بيش از سه ميليارد و 300 ميليون ريال از محل درآمدهاي اختصاصي دانشگاه هزينه شده است.

وي تکميل ساخت مسجد مركزي و خريد تجهيزات سالن ورزشي «مهر» اين دانشگاه را از ديگر طرح‌هاي بهره‌برداري شده نام برد و اظهار كرد: اين طرح‌ها نيز با اعتباري بالغ بر چهار ميليارد ريال به بهره‌برداري رسيده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها