عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مديرکل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان کرمانشاه:

مديرکل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان کرمانشاه:
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:25 ب.ظ

مديرکل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان کرمانشاه از آغاز پيش فروش اينترنتي بليت‌هاي اتوبوس، از اول اسفند خبر داد.

مهندس محمدرضا بني عامريان در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)- منطقه کرمانشاه - اظهار داشت: پيش فروش بليت از اول تا هفتم اسفند به صورت اينترنتي و از هشتم تا 24 اسفند در محل پايانه‌هاي عمومي مسافر و هم‌چنين دفاتر مرکزي و دفاتر فروش بليت سطح شهر صورت مي‌گيرد.

وي با اشاره به مزاياي خريد اينترنتي بليت اتوبوس نظير صرفه جويي در وقت و سهولت دسترسي، گفت: مسافرين جهت برخورداري از اين خدمات مي توانند به سايت پيش فروش اينترنتي بليت به آدرس www.safar724.ir مراجعه و نسبت به تهيه بليت اقدام کنند.

بني عامريان اظهار داشت: امسال برخلاف سنوات قبل در ايام نوروز به نرخ جابه‌جايي مسافر افزوده نمي‌شود و مسافرين مي‌توانند با همان نرخ‌هاي معمول نسبت به تهيه بليت اقدام کنند.

وي تصريح کرد: پيش بيني مي‌شود نوروز امسال و از تاريخ 25 اسفند تا 15 فروردين که سفرهاي نوروزي انجام مي‌شود حدود يک ميليون مسافر توسط ناوگان حمل و نقل مسافربري استان جابه‌جا شوند.

مديرکل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان کرمانشاه درخصوص وضعيت ناوگان مسافربري برون شهري استان نيز گفت: اين ناوگان با دارا بودن 360 دستگاه اتوبوس، بيش از دو هزار دستگاه ميني بوس و بيش از هزار دستگاه سواري کرايه آمادگي جابجايي مسافرين را دارد.

بني عامريان افزود: مسافران مي‌توانند شکايات و يا انتقادات خود در خصوص ناوگان حمل و نقل مسافربري را به اين اداره کل و يا نمايندگي اداره کل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان در پايانه شهيد کاوياني گزارش دهند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها