عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رييس كميسيون آموزش به ايسنا خبر داد: احتمال منتفي شدن تحقيق وتفحص ازاستخدام 40 هزارمعلم

رييس كميسيون آموزش به ايسنا خبر داد: احتمال منتفي شدن تحقيق وتفحص ازاستخدام 40 هزارمعلم
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:35 ب.ظ

رييس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با اشاره به امضاي تحقيق و تفحص از استخدام 40 هزار معلم در آموزش و پرورش از سوي برخي نمايندگان گفت: اين تحقيق و تفحص قرار بود در دستور كار كميسيون گذاشته شود اما وزارتخانه اعلام كرده كه با درخواست‌كنندگان تحقيق و تفحص صحبت مي‌كند و ابهامات نمايندگان را بررسي خواهد كرد.

علي عباس‌پور تهراني در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه بر اين اساس هنوز درخواست متقاضيان تحقيق و تفحص درباره ادامه يا انصراف در كميسيون مطرح نشده است در عين حال گفت كه ابهامات نمايندگان در مورد استخدام 40 هزار معلم همچنان باقي است.

وي يادآور شد: هنوز اعتراضات در اين رابطه پابرجاست و اطلاعاتي از تضييع حق برخي افراد در اين استخدام به كميسيون گزارش مي‌شود و همين‌هاست كه باعث ابهام در استخدام 40 هزار معلم ‌شده است.

رييس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس اضافه كرد: اگر تحقيق و تفحص‌كنندگان همچنان بر درخواست خود باقي بمانند اين موضوع در دستور كار كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس قرار خواهد گرفت و در غير اين صورت ممكن است به تعويق بيافتد يا اصلا مطرح نشود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها