عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مدير حج و زيارت استان: اولين کاروان حجاج زنجاني عمره، چهارم اسفندماه عازم سرزمين وحي مي‌شوند

مدير حج و زيارت استان: اولين کاروان حجاج زنجاني عمره، چهارم اسفندماه عازم سرزمين وحي مي‌شوند
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:39 ب.ظ

مدير حج و زيارت استان زنجان گفت: با رفع مشکل صدور رواديد زائران حج عمره، اولين کاروان حجاج زنجاني چهارم اسفندماه به عربستان اعزام خواهند شد.

محمود فيضي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، با بيان اين که به علت عدم صدور رواديد زائران حج عمره، متقاضيان اين سفر معنوي در سراسر کشور تاكنون موفق به اعزام به اين سفر نشده‌اند، توضيح داد: حجاج نبايد نگران اين مساله باشند چرا که برنامه‌ريزي‌هاي لازم صورت گرفته و افرادي که بايد تا سه روز آينده اعزام مي شدند، در قالب ساير کاروان‌ها و با پروازهاي آتي به عربستان اعزام مي‌شوند.

وي با اشاره به اين‌که براساس برنامه قبلي اولين کاروان زائران زنجاني بايد اول اسفند راهي سرزمين وحي مي‌شدند، تصريح کرد: به خاطر بروز مشکل در صدور رواديد، اين افراد بايد تا رفع مشکل منتظر بمانند.

اين مقام مسئول بروز مشکل در صدور رواديد را امري طبيعي دانست و خاطرنشان کرد: اميدواريم با رايزني‌هاي به عمل آمده اين مشکلات هر چه سريعتر برطرف شود.

فيضي با تشريح اين مطلب که امسال بيش از 6 هزار زائر زنجاني به حج عمره مشرف مي شوند، يادآور شد: آخرين کاروان حجاج زنجاني هفتم مردادماه به مکه اعزام خواهند شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها