عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

افزايش 10 درصدي در مبلغ و تعداد مشمولان واريز يارانه در مقايسه با مرحله قبل

افزايش 10 درصدي در مبلغ و تعداد مشمولان واريز يارانه در مقايسه با مرحله قبل
دوشنبه 2 اسفند 1389  02:44 ب.ظ

رييس سازمان امور اقتصادي و دارايي استان زنجان گفت: بر اساس آنچه که اعلام شده، در مرحله دوم از واريز مبالغ يارانه به حساب سرپرستان خانوار در استان، 10 درصد افزايش در اين زمينه در مقايسه با دور اول وجود داشته است.

 

عادل عليپور در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، با بيان اين‌که مرحله دوم واريز يارانه‌ها به حساب سرپرستان خانوار انجام شده است، توضيح داد: در اين زمينه هم به لحاظ ميزان مبلغ واريز شده و هم تعداد افرادي که در اين مرحله به آنها يارانه تعلق مي گيرد، 10 درصد افزايش وجود داشته است.

 

وي افزود: هنوز جزئيات دقيقي از کل مبالغ واريزي به حساب سرپرستان خانوار استان، تعداد افراد يارانه گرفته و موارد ديگر در اين زمينه اعلام نشده است که در صورت اعلام اين امر از سوي مراجع ذي صلاح، اين جزئيات اطلاع رساني خواهد شد.

 

اين مقام مسوول تصريح کرد: هنوز ابلاغ کتبي از سوي دبيرخانه سازمان هدفمند سازي يارانه ها مبني بر برداشت اين مبالغ از سوي سرپرستان خانوار نشده است که در صورت ابلاغ اين امر، مي توان نسبت به اطلاع رساني مناسب در اين زمينه اقدام کرد.

 

رييس سازمان امور اقتصادي و دارايي استان يادآور شد: البته اخباري مبني بر اينکه افراد سرپرست خانوار مي توانند مبالغ يارانه واريز شده را برداشت کنند، وجود دارد؛ اما هنوز اين امر به صورت رسمي به دبيرخانه هدفمند سازي يارانه هاي استان اعلام نشده است و نمي توان در اين زمينه اطلاع رساني دقيق کرد.

 

عليپور درباره شلوغي عابربانک‌ها با واريز مبالغ يارانه، گفت: واريز حقوق کارمندان دولتي و همچنين نزديک شدن به تعطيلات پايان سال در شلوغ شدن عابربانک‌ها موثر است. البته واريز مبالغ يارانه و تمايل مردم به برداشت اين مبالغ نيز مي‌تواند در شلوغي خودپردازها تاثير داشته باشد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها