عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دور برگشت ليگ برتر سپك‌تاكرا كشور در اراك آغاز شد

دور برگشت ليگ برتر سپك‌تاكرا كشور در اراك آغاز شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:05 ب.ظ

دور برگشت ليگ برتر سپك‌تاكرا كشور در اراك آغاز شد

خبرگزاري فارس: دور برگشت رقابت‌هاي ليگ برتر سپك‌تاكرا كشور با حضور 300 ورزشكار در اراك آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك، اين مسابقات با حضور 13 تيم از استان‌هاي مركزي، زنجان، گلستان، سيستان و بلوچستان، آذربايجان غربي، كرمانشاه، چهارمحال و بختياري، گيلان، خوزستان، تهران، كرج، خراسان شمالي و قزوين از روز گذشته در اراك آغاز به كار كرد.
دبير انجمن سپك‌تاكرا كشور در حاشيه اين مراسم گفت: مسابقات دور برگشت ليگ برتر سپك‌تاكرا در دو گروه برگزار مي‌شود كه در دور رفت كه به ميزباني اروميه برگزار شد، تيم مركزي عنوان اول گروه يك و تيم گيلان عنوان اول گروه دو را از آن خود كردند.
مهدي رضايي افزود: در پايان اين مسابقات از هرگروه دو تيم به مرحله بعد راه مي‌يابند كه بعد از انجام مسابقات ضربدري تيم‌هاي اول تا چهارم مشخص خواهند شد.
وي پيرامون وضعيت انجمن سپك‌تاكرا گفت: سپك‌تاكرا يكي از رشته‌هاي ورزشي مهم و مدال آور در سطح آسيا و جهان است كه با توجه به جذابيت اين رشته ورزشكاران زيادي را به خود جذب كرده است.
دبير انجمن سپك‌تاكرا كشور ادامه داد: رشته سپك‌تاكرا با توجه به افتخارات فراواني كه در سطح بين‌المللي كسب كرده؛ قابليت اين را دارد كه به فدراسيون تبديل شود و همين جا از رئيس سازمان تربيت بدني اين درخواست را داريم كه يك نگاه ويژه به اين رشته ورزشي داشته باشد، چون در قالب فدراسيون افتخار آفريني ورزشكاران اين رشته بيشتر خواهد شد.
رضايي با بيان اينكه استان مركزي يكي از سه قدرت برتر كشور در رشته سپك‌تاكرا محسوب مي‌شود، تصريح كرد: استان مركزي يكي از قدرت‌هاي سپك‌تاكرا كشور است و در اين مسابقات يكي‌ از جدي‌ترين بخت‌هاي قهرماني را دارد.
وي افزود: سپك‌تاكرا ايران جز 7 يا 8 كشور برتر دنيا است كه رشد بسيار سريع و خوبي را دنبال مي‌كند، ولي با برگزاري رقابت‌هاي جام‌جهاني سپك‌تاكرا در خرداد ماه سال آينده در مالزي مي‌توان بااستفاده از رنكينگ‌ جهاني جايگاه سپك‌تاكرا كشور را ارزيابي كنيم.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها