عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كليد موفقيت در وحدت مردم و مسئولان است

كليد موفقيت در وحدت مردم و مسئولان است
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:05 ب.ظ

شهردار اصفهان:
كليد موفقيت در وحدت مردم و مسئولان است

خبرگزاري فارس: شهردار اصفهان گفت: كليد موفقيت در وحدت كلمه مسئولان و مردم است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، سيدمرتضي سقائيان‌نژاد روز گذشته در آيين بهره‌برداري از پروژه‌هاي عمراني، خدماتي، فرهنگي و ورزشي منطقه 9 با اشاره به اينكه شهرداري اصفهان گام‌هاي موثري را براي پيشرفت مناطق مختلف شهر برداشته و در حد ممكن بودجه تخصيص داده است، اظهار داشت: بودجه 2 ميليارد و 100 ميليون توماني شهرداري منطقه 9 به 10 ميليارد و نيم ارتقا پيدا كرده كه اين امر نشان‌دهنده حداكثر تخصيص بودجه به اين منطقه است.
وي با اشاره به اينكه شهرداري منطقه 9 اصفهان از جايگاه ويژه‌اي در اصفهان با توجه به فضاي سبز حاشيه زاينده‌رود برخوردار است، افزود: يك و نيم ميليارد تومان براي محروميت‌زدايي منطقه در سال جاري به اين نقطه تخصيص يافته است.
شهردار اصفهان به وحدت كلمه و دو امانت پيامبر (ص) بين مردم اشاره كرد و بيان داشت: كليد راز تمام موفقيت‌ها در همين يك كلمه وحدت خلاصه شده است و با استمرار آن پيشرفت صورت مي‌گيرد.
وي با بيان اينكه وحدت، حركت و حمايت‌هاي مردمي نقش بسيار موثري در پيشرفت پروژه‌ها دارد، تصريح كرد: وحدت بين مسئولان و مردم كه به تعبيري همان بصيرت است، بايد سرلوحه همه امور اجرايي قرار گيرد.
سقائيان‌نژاد به آزادسازي خيابان‌هاي منطقه 9 اشاره كرد و ادامه داد: پيشرفت پروژه‌هاي منطقه 9 در پرتو وحدت و همدلي بين اهالي، معتمدين محل و شهرداري صورت گرفته است.
وي اضافه كرد: در بسياري از مناطق محروم شهر، مصوبه محروميت‌زدايي ابلاغ نشده اما با همت مردم منطقه پروژه انجام شده است كه احداث خيابان بهشت نمونه بارز آن به حساب مي‌آيد.

* ساماندهي 30 هكتاري محدوده منارجنبان تا سال 90 انجام مي‌شود
شهردار اصفهان با اشاره به آزاد‌سازي و ساماندهي محدوده منارجنبان گفت: با توجه به قرار گرفتن چندين مدرسه در كنار منارجنبان با همكاري آموزش و پرورش به توافق رسيده‌ايم كه تا سال 90 ساماندهي اين محدوده را انجام دهيم كه همين امر نياز به همت و همكاري مردمي دارد.
وي با بيان اينكه آزادسازي محدوده منارجنبان حدود 30 هكتار است، بيان داشت: اين محدوده به لحاظ قرار گرفتن آثار باستاني نه تنها براي منطقه 9 بلكه براي تمام شهر از حساسيت ويژه‌اي از لحاظ زيباسازي برخوردار است.
سقائيان‌نژاد در ادامه به دسترسي محلي ناژوان و مشكل تردد شهروندان اشاره كرد و اظهارداشت: مردم منطقه دچار مشكل هستند و اين دسترسي‌ها بايد هر چه زودتر در دستور كار شهرداري قرار گيرد.

* شهرداري منطقه 9 دومين منطقه بافت فرسوده در شهر اصفهان است
وي با تصريح به اينكه در برنامه پنج ساله دولت دهم، احيا بافت فرسوده مد نظر ويژه شهرداري‌ها قرار گرفته است، افزود: منطقه 9 اصفهان با 222 هكتار، دومين منطقه در اصفهان به لحاظ بافت فرسوده است.

* افزايش 20 درصدي صدور پروانه ساخت شهرداري منطقه 9 در سال‌جاري
شهردار اصفهان به ركود دو ساله ساخت‌وساز و درآمد 70 درصدي حاصل از فروش تراكم و صدور پروانه ساخت شهرداري‌ها اشاره و تاكيد كرد: در سال جاري نسبت به سال 88، 20 درصد از نظر تعداد و 10 درصد از نظر متراژ افزايش صدور پروانه رشد داشته است.

*كميسيون ماده پنج تصميم‌گيرنده تغيير كاربري منطقه ناژوان است
وي به مشكلات منطقه ناژوان پرداخت و اضافه كرد: حل مشكلات اين منطقه با توجه به كاربري كشاورزي آن از محدوده اختيارات شهرداري خارج است و هرگونه تصميم در اين خصوص در كميسيون ماده پنج مطرح و تصميم گيري مي شود.
سقائيان‌نژاد در آستانه ولادت پيامبر و هفته وحدت به نماز جمعه اين هفته اصفهان اشاره كرد و بيان داشت: بصيرت يك شاخصه مهم است كه نبايد از آن قافل بود و وحدت كلمه و بصيرت بايد با مطيع بودن از رهبري همراه باشد.
انتهاي پيام/ي10

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها