عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گمرك بافق در آينده نزديك بهره‌برداري مي‌شود

گمرك بافق در آينده نزديك بهره‌برداري مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:05 ب.ظ

فرماندار بافق:
گمرك بافق در آينده نزديك بهره‌برداري مي‌شود

خبرگزاري فارس: فرماندار بافق با بيان اينكه ساخت مركز گمرك بافق بيش از 90 درصد پيشرفت داشته است، گفت: اين گمرك در آينده نزديك بهره‌برداري مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از يزد، ذبيح‌الله خواجه‌اي عصر يكشنبه در نشست گروه مشاوران جوان فرمانداري شهرستان بافق از نيروي جوان به عنوان بازوان قوي يك جامعه كارآمد و پويا ياد كرد و اظهار داشت: هدف اصلي از تشكيل گروه مشاوران جوان، تعليم و تربيت يك مدير متخصص، متعهد و كارآمد و از نشانه‌هاي توجه و ارزش‌گذاري دولت خدمتگزار به جوانان است.
وي نقش مشاوران جوان را در حل مسائل و مشكلات شهرستان بافق بسيار تاثيرگذار دانست و افزود: پيگيري‌ها،‌ اطلاع‌رساني‌ها و دلسوزي‌هاي مشاوران جوان مي‌تواند در رفع مشكلات بافق و تحقق خواسته‌هاي مردم تاثيرگذار باشد.
خواجه‌اي با اشاره به بخشي از مشكلات شهرستان بافق بيان داشت: مسئله گازرساني به شهرستان بافق از دغدغه‌هاي مهم مردم و مسئولان اين شهرستان است.
وي افزود: مسئله گازرساني به شهرستان بافق جزو مصوبات دولت است اما به دلايلي اين كار هنوز آغاز نشده كه اميدواريم با همت همه مسئولان مربوطه مشكلات موجود به زودي برطرف و اين پروژه اجرايي شود.
فرماندار بافق همچنين با اشاره به طرح‌هاي افتتاح شده در دهه فجر امسال عنوان كرد: مجموع طرح‌هاي افتتاح شده در اين ايام، 128 طرح بوده كه براي بهره‌برداري از آنها بالغ بر 10 ميليارد تومان اعتبار هزينه شده است.
وي همچنين با اشاره به مسائل پيش روي گمرك بافق اظهار داشت: با وجود مشكلات متعدد در راه‌اندازي اين مركز اقتصادي، عمليات بهسازي محل مورد نظر پيشرفتي 90 درصدي دارد و در آينده‌اي نزديك شاهد بهره‌برداري از آن خواهيم بود.
در اين نشست فرماندار بافق به سوالات گروه مشاوران جوان پاسخ داد و پس از بحث و تبادل ‌نظر اعضا، تصميماتي اتخاذ شد.
ديدار مشاوران جوان فرماندار بافق با مديرعامل شركت ملي فولاد كشور در مورد مساعدت و تسريع در طرح گازرساني به بافق، تهيه چارت حيطه وظايف و مسئوليت‌هاي گروه مشاوران جوان و همكاري بيشتر دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان بافق با مشاوران جوان فرماندار از مهم‌ترين اين تصميمات بود.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها