عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كار شايسته در مقابل امنيت شغلي و كرامت انساني تحقق مي‌يابد

كار شايسته در مقابل امنيت شغلي و كرامت انساني تحقق مي‌يابد
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:06 ب.ظ

دبير اجرايي خانه كارگر تبريز:
كار شايسته در مقابل امنيت شغلي و كرامت انساني تحقق مي‌يابد

خبرگزاري فارس: دبير اجرايي و مجري طرح‌هاي آموزشي خانه كارگر تبريز گفت: كار شايسته در مقابل دستمزد، امنيت شغلي و كرامت انساني شايسته در جامعه تحقق مي‌يابد.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، كريم صادق‌زاده كه عصر ديروز در نشست دست‌اندركاران برگزاري همايش كار در محل خانه كارگر تبريز سخن مي‌گفت، از برگزاري سومين همايش و نمايشگاه فرهنگ كار از سوي پژوهشگرن نوين تجارت با همكاري اين مركز آموزشي و بيش از 30 نهاد و ارگان دولتي ديگر خبر داد.
وي در ادامه برپايي اين همايش را ابتكاري نو در اين عرصه دانست و گفت: يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي اين همايش برگزاري آن توسط جوانان تحصيلكرده بخش خصوصي است و دست‌اندركاران بخش دولتي تنها وظيفه نظارتي دارند كه همين موضوع ما را علاقه‌مند كرد تا خانه كارگر به عنوان بزرگ‌ترين تشكل كارگري در منطقه شمال غرب با 125 هزار نفر عضو از برگزاري اين همايش و نمايشگاه حمايت كند.
وي در ادامه از حضور عليرضا محجوب دبير كل خانه كارگر جمهوري اسلامي ايران و رئيس فراكسيون كارگري مجلس شوراي اسلامي در اين همايش خبر داد و با اشاره به اهميت موضوع اشتغال و كارآفريني در شرايط فعلي كشور اظهار داشت: فراهم كردن بسترهاي مناسب براي اشتغالزايي جوانان در شرايط كنوني يكي از موضوعات حساس به شمار مي‌رود كه بايد توجه ويژه‌اي به آن شود.
صادق‌زاده، به موضوع فرهنگ كار در ايران اشاره كرد و گفت: به اعتقاد كارشناسان فرهنگ كار در جامعه اسلامي را مي‌توان وجه اشتراك فرهنگ صنعتي، فرهنگ بهره‌وري و فرهنگ اسلامي دانست و بايد آن را در فرهنگ بهره‌وري و آموزش، تحقيق و فناوري در بوته ارزش‌هاي اسلامي و انساني محسوب كرد.
دبير اجرايي خانه كارگر تبريز در ادامه به موضوع كار شايسته اشاره كرد و گفت: زماني مي‌توان موضوع كار شايسته را به طور كامل در كشور اجرايي كرد كه تمام زواياي مختلف اين بحث نظير دستمزد، امنيت شغلي، كرامت انساني، فرصت‌هاي برابر و ده‌ها موضوع ديگر مورد توجه قرار گيرد.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها