عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

توزيع 8000 تن برنج كالابرگي در كرمان

توزيع 8000 تن برنج كالابرگي در كرمان
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:15 ب.ظ

معاون سازمان بازرگاني كرمان خبر داد:
توزيع 8000 تن برنج كالابرگي در كرمان

خبرگزاري فارس: معاون سازمان بازرگاني استان كرمان گفت: در اواخر اسفندماه سال جاري 8 هزار تن برنج در بين مردم استان كرمان به صورت كالابرگ توزيع مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، مصطفي زريسفي عصر يكشنبه در ستاد تنظيم بازار استان اظهار داشت: در مدت اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها قيمت بسياري از كالاهاي پر مصرف در استان كرمان از جمله گوشت مرغ، گوشت قرمز و روغن نباتي و بسياري از اقلام ديگر ثابت مانده‌اند.
وي تصريح كرد: در اين مدت قيمت تخم مرغ در استان افزايش داشته است كه ناشي از كاهش توليد جوجه‌ريزي واز بين رفتن تعدادي مرغ بر اثر آنفلونزاي مرغي بوده است و اين در حالي است كه استان كرمان در عرضه تخم مرغ مشكلي نداشته است، اما به دليل تقاضاي ساير استان قيت تخم مرغ افزايش پيدا كرده است.
زريسفي گفت: در سراسر استان‌ها قيمت حبوبات افزايشي بيشتر از استان كرمان داشته است، اما در كيفيت حبوبات تفاوت وجود داشته است و قيمت برنج طارم نيز در مدتي افزايش داشته است و در استان كرمان كه مصرف كننده وسيع اين برنج نيست، تاثير چنداني نداشته است.
وي خاطرنشان كرد: در اواخر اسفند ماه سال جاري 8 هزار تن برنج در بين مردم به صورت كالابرگ توزيع مي‌شود كه اين مقدار مي‌تواند، در كاهش قيمت برنج تأثير داشته باشد.
معاون سازمان بازرگاني استان كرمان تصريح كرد: در ايام عيد قيمت مرغ 3 هزار و 150تومان است و قيمت ساير كالاها نيز ثابت مي‌ماند، زيرا توزيع سويا و ذرت با قيمت مناسب در مرغداري‌ها بر اساس تعداد جوجه‌ريزي صورت گرفته است.
زريسفي در مورد توزيع ميوه نيز اظهار داشت: براي كنترل قيمت ميوه نيز در اوايل سال جديد برنامه‌ريزي‌هايي شده است و 2 هزار تن پرتقال خريداري و يك‌هزار تن سيب نيز خريداري مي‌شود.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها