عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

آثار تجسمي هنرمندان قمي قابليت بين‌المللي دارد

آثار تجسمي هنرمندان قمي قابليت بين‌المللي دارد
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:16 ب.ظ

مدير حوزه هنري استان قم:
آثار تجسمي هنرمندان قمي قابليت بين‌المللي دارد

خبرگزاري فارس: رئيس حوزه هنري استان قم گفت: نيمي از هنرمندان استان قم را هنرمندان فعال در حوزه هنر تجسمي تشكيل مي‌دهند كه آثارشان قابليت بين المللي دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، وحيد فرجي روز يكشنبه در مراسم رونمايي از سه كتاب آثار برگزيده هنرمندان تجسمي قم در نگارستان اشراق ضمن تبريك به مناسبت هفته وحدت، سابقه هنر قم را از سال‌هاي دور و قبل از انقلاب دانست و گفت: استان قم يد طولايي در هنر دارد.
وي اهداف حوزه هنري را جذب هنرمندان در حوزه ديني و ايجاد انگيزه در هنرمندان استان و استفاده از ظرفيت‌هاي بالاي هنري بيان كرد و گفت: اگر از هنرمندان در رشته هنر‌هاي تجسمي حمايت شود، هنرمندان استان نيز آثار بهتري ارائه خواهند كرد.
فرجي خواستار استفاده از هنرمندان استان در امور اجرايي شد و تصريح كرد: هنرمندان براي تبديل آثار خود به ايده علاقه فراواني دارند و اين مسئله به ارتقاي سطح فرهنگي و هنري استان كمك شاياني خواهد كرد.
مدير حوزه هنري استان قم تصريح كرد: 3 هزار و 500 نفر از هنرمندان قمي در عرصه هنر‌هاي تجسمي فعاليت مي‌كنند كه با توجه به نگاه‌هاي بين المللي خواستار افزايش زيرساخت‌ها هستند.
وي در پايان ضمن تقدير از توجه ويژه استاندار به جامعه هنري خاطرنشان كرد: توجه خاص مسئولين به هنرمندان فعال در اين عرصه ما را بر آن خواهد داشت روز به روز به ارتقاي سطح هنري استان توجه لازم را داشته باشيم.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها