عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

گازرساني به مناطق محروم اقدام زيربنايي دولت است

گازرساني به مناطق محروم اقدام زيربنايي دولت است
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:17 ب.ظ

نماينده مردم بردسكن در مجلس:
گازرساني به مناطق محروم اقدام زيربنايي دولت است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم كاشمر و بردسكن در مجلس شوراي اسلامي گفت: گازرساني به مناطق محروم و دورافتاده يك خدمت مهم از سوي دولت‌مردان است و يك كار زيربنايي و ريشه‌دار محسوب مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از بردسكن، محمدرضا خباز عصر يكشنبه در مراسم گازرساني به شهرآباد بردسكن، برخورداري تنها 16 درصد روستاهاي واجد شرايط را در بردسكن از اين نعمت؛ پايين دانست و اظهار داشت: از شركت گاز استان انتظار مي‌رود روستاهايي مانند كاظم آباد، جلال آباد، حسن آباد، قوژدآباد، ركن آباد، علي آبادك و عظيم آباد كه در فاصله بسيار نزديك با آخرين روستاي همجوار خود قرار دارند در اولويت بهره‌مندي از نعمت گاز قرار گيرند.
نماينده مردم كاشمر و بردسكن در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه عالي‌ترين مسير كسب رضاي خدا خدمت به مردم است، تصريح كرد: مسئولان در مسابقه خدمت‌رساني به مردم مناطق محروم سر از پا نمي‌شناسند.
عضو كميسيون اقتصادي مجلس ابراز اميدواري كرد: در بودجه سال اينده مجلس گام‌هاي موثري براي اختصاص اعتبار ويژه در جهت تسريع در گازرساني به مناطق محروم بردارد.
فرماندار بردسكن نيز در اين مراسم، در سخناني با يادآوري خدمات مهم دولت نهم و دهم در بخش شهرآباد همچون سالن ورزشي چند منظوره، احداث خانه عالم، بهره‌مندي 100 درصدي بخش شهرآباد از راه آسفالته و اختصاص دو دستگاه كاميونت حمل زباله گفت: گازرساني به شهرآباد و روستاهاي تابعه آن در سفر مرداد ماه 89استاندار به بردسكن مصوب شد و در كمترين زمان ممكن رنگ واقعيت به‌خود گرفت.
حبيب الله مقامي با اشاره به جمعيت 70 هزار نفري شهرستان بردسكن افزود: 58 درصد از اين جمعيت در روستاها زندگي مي‌كنند.
وي افزايش تعداد روستاها را در اين پروژه از 17 به 20 روستا نشان از علاقه شركت گاز استان به خدمت‌رساني به مناطق محروم برشمرد و از اين حركت تقدير كرد.
مقامي افزود: با گازرساني به اين روستاها جمعيت روستاهاي تحت پوشش گاز از 16 درصد به بيش از 80 درصد افزايش مي‌يابد.
فرماندار بردسكن يكي ديگر از خدمات مهم دولت به شهرآباد را ارتقاي اين روستا به شهر دانست و بيان داشت:
با مهيا شدن شرايط توسط شوراي اسلامي و معرفي شهردار اميد مي‌رود به‌زودي شاهد استقرار شهرداري در اين شهر تازه تاسيس باشيم .
رئيس شوراي اسلامي شهراباد هم در اين مراسم در سخنان كوتاهي گفت: مردم هميشه در صحنه شهرآباد همواره سه خواسته مهم خود را مدنظر داشته‌اند كه از جمله گازرساني به شهرآباد و ارتقاي مركز بخش به شهر بوده كه البته محقق شده‌اند.
حسين آبافت در تشريح سومين خواسته شهرآبادي‌ها گفت: خروج شهرآباد از بن بست ارتباطي علاوه بر اينكه مسير بردسكن تا استان يزد را به ميزان قابل توجه كاهش مي‌دهد، موجب شكوفايي اقتصادي و فرهنگي منطقه نيز مي‌شود.
در اين مراسم كلنگ عمليات اجرايي گازرساني به شهرآباد و 8 روستاي منطقه به زمين زده شد.
انتهاي پيام/ي10

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها