عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

شيراز در گردشگري «جهاني» است

شيراز در گردشگري «جهاني» است
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:17 ب.ظ

معاون استاندار فارس:
شيراز در گردشگري «جهاني» است

خبرگزاري فارس: معاون استاندار فارس با بيان اينكه شيراز خود سخنگوي مناسبي براي صنايع دستي و گردشگري است و ديگر نيازي به تبليغ نيست، گفت: كلاس شيراز در حوزه گردشگري كلاس جهاني است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، محمد حسيني عصر يكشنبه در مراسم افتتاحيه نمايشگاه صنايع دستي و گردشگري اظهار داشت: تمام مواردي كه در دنيا در ابعاد مختلف وجود دارد همگي آنان مانند شاه‌چراغ (ع)، حافظ و سعدي و علماي بزرگ به يكباره در شيراز جاي دارد.
اين مقام اجرايي با اشاره به تأكيد استاندار فارس بر سرمايه‌گذاري در گردشگري افزود: شوراي عالي گردشگري در شيراز تشكيل و مباحث مطرح شده به بخش خصوصي واگذار شده است كه در نوع خود بي‌نظير است.
وي تصريح كرد: ظرفيت‌هاي استان فارس به همراه هدايت مدير ارشد اين استان از اين شهر مقدس و فرهنگي، الگويي مناسب براي جهانيان مي‌سازد.
معاون استاندار فارس بيان داشت: صنايع دستي تنها معطوف به شيراز و مرودشت نيست بلكه در وجب به وجب اين استان صنايع دستي است كه بايد گسترده و احيا شود.
وي تصريح كرد: صنايع دستي دنيايي از توانمندي مردمان فارس را به نمايش مي‌گذارد.
اين مقام اجرايي اضافه كرد: ما فارسيان به خود مي‌باليم كه در شهر و استاني چنين فرهنگي و پوينده زندگي مي‌كنيم.
مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان فارس نيز گفت: هر ساله نمايشگاه صنايع دستي و گردشگري را جداگانه برگزار مي‌كرديم اما امسال به دليل منسجم‌تر كردن و تخصصي شدن، آنها را به علاوه نمايشگاه سرمايه‌گذاري گردشگري در كنار يكديگر برگزار مي‌كنيم.
محمدرضا بذرگر افزود: در اين نمايشگاه از هر استان سه نفر و يك نفر به عنوان بومي شركت مي‌كند.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها