عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خواص از سران فتنه اعلام برائت كنند

خواص از سران فتنه اعلام برائت كنند
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:17 ب.ظ

دبير حزب مؤتلفه جنوب شرق كرمان:
خواص از سران فتنه اعلام برائت كنند

خبرگزاري فارس: دبير حزب مؤتلفه اسلامي در شهرستان‌هاي جنوب شرق استان كرمان گفت: اكنون آخرين فرصت براي خواص و اعلام برائت از سران فتنه است.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، مصطفي همتي عصر يكشنبه در گردهمايي اعضاي حزب مؤتلفه اسلامي در شهرستان فهرج با بيان اينكه هاشمي رفسنجاني بايد صريحا اعلام كند كه در كدام اردوگاه قرار دارد، اظهار داشت: وي بايد جوابگوي عملكرد فرزندانش باشد و مواضع خود را نسبت به سران فتنه روشن كند.
وي با بيان اينكه اكنون آخرين فرصت براي خواص و اعلام برائت از سران فتنه است، تصريح كرد: امروز اطاعت از ولايت مطلقه فقيه واجب است و اصولگرايان همواره بايد حامي ولي فقيه باشند.
دبير حزب مؤتلفه اسلامي در شهرستان‌هاي جنوب شرق استان كرمان با تأكيد بر ضرورت وحدت در جامعه خاطرنشان كرد: مسئولان آنچه دارند، از مردم دارند و اگر مردم روزي متوجه شوند، مسئولان در خط ولايت و رهبري نيستند، حمايت خود را از آنها بر مي‌دارند.
همتي با اشاره به توطئه‌هاي دشمنان انقلاب اسلامي اظهار داشت: امروز دشمن در كمين است كه بايد هوشيار باشيم و در اين زمينه وظيفه سنگين و بزرگي بر دوش داريم.
وي با اشاره به بيانات مقام عظماي ولايت و هشدار در زمينه جنگ نرم دشمن گفت: جنگ نرم دشمن تمام نشده است و بايد نيروهاي ولايتي و اصولگرا در صحنه باشند.
همتي با اشاره به ديدگاه‌هاي انحرافي عده‌اي خارج نشين بيان داشت: اين افراد امروز بحث جدايي از دين از سياست را مطرح مي‌كنند.
وي در ادامه به 9 دي ماه سال گذشته و حضور حماسي و گسترده مردم اشاره كرد و يادآور شد: حضور پرشور و گسترده مردم در راهپيمايي و حماسه 9 دي بزرگ‌ترين پيام به سران فتنه بود.
دبير حزب مؤتلفه اسلامي در شهرستان‌هاي جنوب شرق استان كرمان به فتنه سران فتنه در 25 بهمن اشاره كرد و گفت: فتنه‌گران پس از راهپپمايي باشكوهي كه ملت ايران در سراسر كشور انجام دادند، به دنبال توطئه و آشوب بودند كه با حضور مردم در صحنه ناكام ماندند.
همتي بر محاكمه سران فتنه از سوي قوه قضائيه نيز تأكيد كرد.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها