عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرانه فضاهاي ورزشي استان مركزي از ميانگين كشوري بالاتر است نسخه چاپي ارسال به دوستان مديركل تربيت بد

سرانه فضاهاي ورزشي استان مركزي از ميانگين كشوري بالاتر است نسخه چاپي ارسال به دوستان مديركل تربيت بد
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:17 ب.ظ

مديركل تربيت بدني استان مركزي:
سرانه فضاهاي ورزشي استان مركزي از ميانگين كشوري بالاتر است

خبرگزاري فارس: مديركل تربيت بدني استان مركزي گفت: سرانه فضاهاي ورزشي استان 11صدم‌ متر مربع بيشتر از ميانگين كشوري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك، خسرو قمري روز گذشته در حاشيه مراسم افتتاح مسابقات ليگ برتر سپك‌تاكرا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر سرانه فضاهاي ورزشي استان 72 صدم متر است كه اين ميزان از ميانگين كشوري بالاتر است.
وي با اشاره به توجه مسئولان ورزشي استان به ساخت تخصصي امكان ورزشي در شهرها و روستاهاي استان تصريح كرد: به منظور بازسازي و استانداردسازي اماكن و فضاهاي ورزشي تاكنون سه ميليارد تومان اعتبار هزينه شده است كه با اين اعتبار 115 مجموعه و مكان ورزشي استانداردسازي و بازسازي شده‌اند.
مديركل تربيت بدني استان مركزي با تاكيد بر اينكه قهرمان‌پروري و توسعه ورزش همگاني از مهم‌ترين سياست‌هاي اداره كل تربيت بدني استان مركزي در سال جاري بوده است، گفت: اولويت‌قرار دادن اين مهم در سال جاري موجب رشد چندين برابري ورزشكاران مدال‌آور و قهرمان‌ اين استان در رشته‌هاي مختلف ورزشي و در ميادين مختلف بوده است.
مديركل تربيت بدني استان مركزي ادامه داد: توجه به ورزش و رشته‌هاي مختلف ورزشي نيز از ديگر برنامه‌هاي در دست اقدام اين اداره كل بوده است كه موجب افزايش 50 درصدي ورزشكاران سازمان يافته در بخش ورزش روستايي بوده است.
قمري در ادامه با اشاره به جايگاه استان مركزي در رشته سپك‌تاكرا اظهار داشت: استان مركزي در اين رشته از جايگاه نسبتا خوبي برخوردار است و ورزشكاران با استعدادي در اين رشته در سطح استان وجود دارد كه شناسايي اين استعدادها در دستور كار تربيت بدني قرار دارد.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها