عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رويكرد فرهنگي مهم‌ترين اولويت‌ شهرداري تبريز است

رويكرد فرهنگي مهم‌ترين اولويت‌ شهرداري تبريز است
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:18 ب.ظ

شهردار منطقه 4 تبريز:
رويكرد فرهنگي مهم‌ترين اولويت‌ شهرداري تبريز است

خبرگزاري فارس: شهردار منطقه 4 تبريز گفت: رويكرد فرهنگي مهم‌ترين اولويت‌ شهرداري تبريز است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، علي عادلي عصر يكشنبه در نشست خبري هماهنگي برگزاري همايش بزرگ فرهنگ كار در تبريز، با بيان اينكه رويكرد فرهنگي يكي از مهم‌ترين اولويت‌هاي شهرداري تبريز در سال‌هاي اخير بوده است، اظهار داشت: با توجه به تاكيدات اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر تبريز و حمايت‌هاي شهردار محترم تبريز، براي حمايت از فعاليت‌هاي جوانان در زمينه فرهنگي به ويژه ايجاد كسب و كار همچنين اشتغال با اين همايش همراهي خواهيم كرد.
شهردار منطقه 4 تبريز اشتغال را يكي از مشكلات اساسي جوانان عنوان كرد و گفت: بيكاري جوانان از موضوعاتي است كه مسئولان و مديران همه روزه با آن روبه رو هستند.
وي تصريح كرد: به دلايل مختلف امكان تحقق اشتغال براي همه وجود ندارد و بايد با كارآفريني و حمايت از ايده‌هاي برتر در اين عرصه بتوانيم در راستاي رفع اين مشكل گام‌هايي را برداريم.
نماينده شهردار تبريز با اشاره به نوآوري‌هاي اين همايش گفت: با تشكيل كميته‌هاي مختلف در اين همايش، تعامل و ارتباط سازنده با مراكز مختلف فرهنگي، صنعتي، توليدي و بازرگاني حركت‌هاي خوبي در اين ارتباط آغاز شده كه اميدوايم نتايج خوبي در پي داشته باشد.
مسئول سومين همايش و نمايشگاه فرهنگ كار نيز در اين نشست با بيان اينكه بحث آموزشي موضوع گسترده و جدي است كه در سال‌هاي اخير شاهد فعاليت‌هاي مختلفي از سوي مراكز آموزشي دولتي و خصوصي در راستاي تحقق آن بوده‌ايم، گفت: با وجود تاكيدات مقام معظم رهبري نسبت به جنبش‌هاي فرهنگي، روند تحولات چه در فرهنگ و چه در آموزش،قابل توجه نيست.
صديقه عليزاد افزود: امروز براي رسيدن به اهداف و چشم‌اندازها در كشور بايد حركت جهشي و شتاب‌داري را شاهد باشيم تا بتوانيم از بعد فرهنگي پيشروي چشمگيري را داشته باشيم.
وي در ادامه ضمن قدرداني از حمايت دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي در برگزاري باشكوه اين حركت فرهنگي، اين حمايت را موجب بسترسازي براي جوانان خلاق و متفكر كه در عرصه توليد علم و صادرات آن تلاش مي‌كنند، خواند.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها