عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

روحانيون ستون‌هاي استوار خيمه انقلابند

روحانيون ستون‌هاي استوار خيمه انقلابند
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:19 ب.ظ

مدير حوزه علميه نهاوند:
روحانيون ستون‌هاي استوار خيمه انقلابند

خبرگزاري فارس: مدير حوزه علميه نهاوند گفت: روحانيون ستون‌هاي استوار خيمه انقلاب اسلامي‌ هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از نهاوند، حجت‌الاسلام والمسلمين محمد محمدي عصر يكشنبه در گردهمايي روحانيون شهرستان نهاوند با اشاره به تأثيرگذاري روحانيون و علما در سطح جامعه اظهار داشت: روحانيون ستون‌هاي محكم و استوار خيمه انقلاب و نظام اسلامي‌ به شمار مي‌روند.
وي افزود: امروز بيش از هر زمان ديگر دشمن با ترفندهاي خاص و مختلف درصدد وارد آوردن ضربه به ساختار نظام اسلامي و دينداري جوانان است بنابراين وظيفه روحانيون و علماي ايران اسلامي نيز در اين ميان خطير و اثرگذار است.
مدير حوزه علميه نهاوند جريان فتنه را جريان شكست خورده خواند و ابراز داشت: هر چه سران فتنه به آشوب‌ها و نفاق‌ها دامن بزنند بيشتر مورد خشم و نفرت مردم با بصيرت قرار مي‌گيرند و به طور قطع اقدامات آن‌ها به ضرر خودشان تمام مي‌شود.
وي ايران اسلامي را ام‌القراي جهان اسلام دانست و افزود: فرمايشات حضرت امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري در مورد آينده كشورهاي عربي مسلمان امروز به قطعيت رسيده و مسلمانان با تأسي از انقلاب ايران اسلامي توانسته‌اند بعد از ساليان متمادي با حاكمان ظالم به مبارزه برخيزند.
محمدي خاطرنشان كرد: دلبستگي به آمريكا و غربي‌ها توسط حاكمان كشورهاي عربي نتيجه‌اي به جز بي‌‌آبرويي و شكست براي آن‌ها نداشته است، هر چند شايد توانسته باشند چند سالي به صورت نامشروع بر مسند قدرت تكيه بزنند.
وي در پايان وظايف روحانيون را در موقعيت كنوني آگاهي‌بخشي، افزايش بصيرت و ترويج معنويت در ميان آحاد جامعه به ويژه نسل جوان دانست.
انتهاي پيام/ي30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها