عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

اخبار ساوه و زرندیه-فرماندار زرنديه: نانوايان در ايام نوروز نان مورد نياز را تامين كنند

اخبار ساوه و زرندیه-فرماندار زرنديه: نانوايان در ايام نوروز نان مورد نياز را تامين كنند
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:19 ب.ظ

شهرستان زرنديه داراي 68 نانوايي است كه ماهيانه حدود 320 تن آرد جهت مصرف پخت مي كنند

Image

فرماندار زرنديه گفت: نانوايي هاي كشيك در ايام نوروز موظفند نان مورد نياز مردم را تامين كنند تا در تعطيلات شهروندان يا مسافران نوروزي با كمبود نان مواجه نشوند. شمس الدين نيك منش در جلسه بررسي برخي مشكلات نانوايي هاي زرنديه افزود: با توجه به اينكه اين شهرستان در ترانزيت اصلي كشور و محل عبور مسافران نوروزي واقع شده علاوه بر تهيه نان شهرستان بايد نان مورد نياز مسافران نيز به نحو مطلوب تامين شود.

 

وي از همكاري نانوايان زرنديه در اجراي قانون هدفمند كردن يارانه تقدير كرد و اظهار داشت: همدلي نانوايان در اين شهرستان موجب شد كه اجراي اين قانون در بخش نان با كمترين مشكل مواجه شود.

 

وي بيان كرد: همانگونه كه ما از نانوايان انتظار داريم نان خوب و با كيفيت به مردم ارايه كنند بايد در رفع مشكلات اين قشر زحمتكش كوشا باشيم.

 

نيك منش با بيان اينكه پخت و پز نان تحت هر شرايطي به صورت غير مجاز ممنوع است از نانوايان خواست تا از كارگران خوب، متدين و داراي كارت بهداشت استفاده كنند تا نان با كيفيت در بهترين شرايط به مردم عرضه گردد.

 

در اين جلسه بازسازي نانوايي هاي قديمي، بهداشت، استقرار اداره غله در زرنديه و به موقع رسيدن آرد مورد نياز نانوايان و برخي ديگر از مشكلات نانوايي هاي اين شهرستان مورد بررسي قرار گرفت.

منبع:http://savehportal.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=4907&Itemid=33


bivafa_rasekhoon@yahoo.com

 

bivafa

bivafa
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 1735
محل سکونت : مرکزی
دسترسی سریع به انجمن ها