عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

ولايت فقيه نماد وحدت در جامعه اسلامي است

ولايت فقيه نماد وحدت در جامعه اسلامي است
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:20 ب.ظ

امام جمعه اهر:
ولايت فقيه نماد وحدت در جامعه اسلامي است

خبرگزاري فارس: امام جمعه اهر ولايت فقيه را نماد وحدت در جامعه اسلامي برشمرد و گفت: امروز تبعيت از فرامين رهبري و پاسداري از اهداف و دستاوردهاي نظام و انقلاب را يك وظيفه همگاني است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهر، حجت الاسلام جواد حاجي‌زاده در جلسه شوراي آموزش و پرورش بر تجليل از نخبگان و فعالان عرصه‌هاي مختلف علمي و فرهنگي تأكيد كرد.
وي با اشاره به نقش فرهنگيان در دوران انقلاب شكوهمند اسلامي بر حمايت بيشتر از اين قشر به عنوان پيشتازان عرصه علم و فرهنگ تأكيد كرد.
حاجي‌زاده در ادامه با اشاره به هفته وحدت، اين هفته را نماد اتحاد و همدلي مسلمانان جهان حول محور اسلام و قرآن بر شمرد و افزود: امروز بيش از هر زمان جامعه اسلامي به وحدت و همدلي نياز دارد.
امام جمعه اهر تأكيد كرد: امروز دشمن سعي دارد با نفاق و ايجاد تفرقه در بين نيروهاي انقلاب از اختلافات به نفع دشمنان نظام و انقلاب بهره‌برداري كند كه در اين راستا همه بايد هوشيار باشيم و بهانه به دست دشمن ندهيم.
حاجي‌زاده ولايت فقيه را نماد وحدت در جامعه اسلامي برشمرد و افزود: امروز تبعيت از فرامين مقام عظماي ولايت و پاسداري از اهداف و دستاوردهاي نظام و انقلاب را يك وظيفه همگاني است كه همه بايد تلاش كنيم با سرمشق قرار دادن منويات مقام معظم رهبري در تحكيم اهداف والاي نظام و انقلاب گام‌هاي عملي برداريم.
وي با تاكيد بر فرمايشات رهبر معظم انقلاب در حفظ وحدت گفت: امروز بزرگ‌ترين برنامه دشمنان نظام و انقلاب وحدت‌شكني در بين نيروهاي انقلاب و ايجاد تفرقه است.
امام جمعه اهر با تأكيد بر كسب بصيرت سياسي با ولايت‌مداري و ولايت‌محوري خاطر‌نشان كرد: بايد با هوشياري و وحدت كلمه و سرلوحه قرار دادن فرمايشات مقام معظم رهبري زمينه اتحاد و همدلي را در جامعه فراهم كنيم.
وي با تأكيد بر نقش اساسي فرهنگيان و دانش‌آموزان در ارتقا فرهنگي جامعه گفت: امروز بايد با برنامه‌ريزي مناسب آموزش و پرورش نقش اساسي خود را در حفظ و اشاعه فرهنگ اصيل اسلامي و انتقال آن به نسل جوان ايفاء كند.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها