عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ولايت فقيه نماد وحدت در جامعه اسلامي است

ولايت فقيه نماد وحدت در جامعه اسلامي است
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:20 ب.ظ

امام جمعه اهر:
ولايت فقيه نماد وحدت در جامعه اسلامي است

خبرگزاري فارس: امام جمعه اهر ولايت فقيه را نماد وحدت در جامعه اسلامي برشمرد و گفت: امروز تبعيت از فرامين رهبري و پاسداري از اهداف و دستاوردهاي نظام و انقلاب را يك وظيفه همگاني است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اهر، حجت الاسلام جواد حاجي‌زاده در جلسه شوراي آموزش و پرورش بر تجليل از نخبگان و فعالان عرصه‌هاي مختلف علمي و فرهنگي تأكيد كرد.
وي با اشاره به نقش فرهنگيان در دوران انقلاب شكوهمند اسلامي بر حمايت بيشتر از اين قشر به عنوان پيشتازان عرصه علم و فرهنگ تأكيد كرد.
حاجي‌زاده در ادامه با اشاره به هفته وحدت، اين هفته را نماد اتحاد و همدلي مسلمانان جهان حول محور اسلام و قرآن بر شمرد و افزود: امروز بيش از هر زمان جامعه اسلامي به وحدت و همدلي نياز دارد.
امام جمعه اهر تأكيد كرد: امروز دشمن سعي دارد با نفاق و ايجاد تفرقه در بين نيروهاي انقلاب از اختلافات به نفع دشمنان نظام و انقلاب بهره‌برداري كند كه در اين راستا همه بايد هوشيار باشيم و بهانه به دست دشمن ندهيم.
حاجي‌زاده ولايت فقيه را نماد وحدت در جامعه اسلامي برشمرد و افزود: امروز تبعيت از فرامين مقام عظماي ولايت و پاسداري از اهداف و دستاوردهاي نظام و انقلاب را يك وظيفه همگاني است كه همه بايد تلاش كنيم با سرمشق قرار دادن منويات مقام معظم رهبري در تحكيم اهداف والاي نظام و انقلاب گام‌هاي عملي برداريم.
وي با تاكيد بر فرمايشات رهبر معظم انقلاب در حفظ وحدت گفت: امروز بزرگ‌ترين برنامه دشمنان نظام و انقلاب وحدت‌شكني در بين نيروهاي انقلاب و ايجاد تفرقه است.
امام جمعه اهر با تأكيد بر كسب بصيرت سياسي با ولايت‌مداري و ولايت‌محوري خاطر‌نشان كرد: بايد با هوشياري و وحدت كلمه و سرلوحه قرار دادن فرمايشات مقام معظم رهبري زمينه اتحاد و همدلي را در جامعه فراهم كنيم.
وي با تأكيد بر نقش اساسي فرهنگيان و دانش‌آموزان در ارتقا فرهنگي جامعه گفت: امروز بايد با برنامه‌ريزي مناسب آموزش و پرورش نقش اساسي خود را در حفظ و اشاعه فرهنگ اصيل اسلامي و انتقال آن به نسل جوان ايفاء كند.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها