عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حمايت دشمنان از سران فتنه مايه ننگ آنهاست

حمايت دشمنان از سران فتنه مايه ننگ آنهاست
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:22 ب.ظ

مديركل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري:
حمايت دشمنان از سران فتنه مايه ننگ آنهاست

خبرگزاري فارس: مديركل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري گفت: به صراحت مي‎گويم كه سران فتنه ديگر در بين مردم جايگاهي نداريد و براي بي‎آبرويي و ننگ آنها همين بس كه دشمنان قسم خورده انقلاب از آنها حمايت مي‎كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، حجت‌الاسلام جعفر مرتضوي در مراسم گراميداشت هفته وحدت در شهرستان شهركرد وظايف آحاد مومنين را در قبال حضرت رسول (ص) و امامان معصوم (ع) بسيار سنگين عنوان كرد و گفت: وظيفه تك‌تك مسلمانان و مومنين اين است كه نبي مكرم اسلام (ص) را زنده و شاهد بدانيم و يقين داشته باشيم كه همه اعمال و رفتار ما محضر ايشان عرضه مي‌شود.
وي تنها راه پيروزي و عزت جهان اسلام را توسل به ريسمان الهي و كلمه توحيد و دوري از تفرقه دانست و گفت: براساس حديثي از امام باقر(ع)، رسول اكرم (ص) و اهل‌بيت (ع) مصداق حبل الله هستند و به طور قطع بدون رهبري معصومين (ع) نمي‌توان جامعه را به درستي برپايه آموزه‌هاي ديني اداره كرد.
مرتضوي با تأكيد بر اينكه وحدت از استبداد جلوگيري مي‌كند و سبب تقويت امنيت و پيشرفت جامعه مي‌شود، گفت: جهان اسلام بايد با هوشياري و استفاده از مشتركات يكديگر، انسجام و اتحاد خود را حفظ كنند و مانعي در برابر اجراي توطئه‌هاي احتمالي آنان باشند.
مديركل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري در بخش ديگري از سخنانش به تحركات اخير فتنه گران اشاره كرد و افزود: مردم ايران اسلامي آگاه و داراي بصيرت هستند و با اطاعت از ولي فقيه با فتنه گران مبارزه خواهند كرد.
وي سران فتنه و آشوبگران از عوامل استكبار دانست و گفت: تظاهراتي كه سران فتنه با ادعاي حمايت از مردم مصر به پا كردند تنها به منظور ايجاد فضاي اغتشاش در جامعه شكل گرفت.
مرتضوي اين اعمال سران فتنه را كه با هماهنگي دشمنان خارجي و دشمنان اسلام، به بهانه حمايت از قيام مردم مصر شكل گرفت محكوم كرد و گفت: سران فتنه و هم‌پيمانانشان، آمريكا و رژيم اسرائيل غاصب بعد از حضور ميليوني مردم در راهپيمايي 22 بهمن بار ديگر خود را ناكام ديده برهمين اساس با راه‌اندازي تظاهرات 25 بهمن به ادعاي واهي و حمايت از مردم مصر و تونس قصد داشتند تا موفقيت‌هاي اين نظام را ناديده بگيرند.
وي با اشاره به اينكه آيا امروز وقت آن نرسيده كه بساط اين خيانت‌ها برچيده شود، گفت: دستگاه قضايي اجازه ندهد كه شيريني پيروزي‌هاي ملت ايران با اين حركات مذبوحانه در كام ملت تلخ شود.
مرتضوي تصريح كرد: مطمئن باشيد دنياطلبي و سازش كاري با جريان انحرافي وابسته به اجانب و جريانات غيرديني وابسته، با زندگي زير پرچم ولايت قابل جمع نخواهد بود و دير يا زود كوس رسوايي انسان را به صدا درخواهد آورد و امروز ارتباط استراتژيك سران فتنه براي چندمين بار با دشمنان اسلام و افرادي كه دستشان به خون جوانان وطن آغشته است.
وي با تأكيد بر اينكه سرسپردگي جريان فتنه نسبت به غرب و آمريكا در ايام بعد از انتخابات ثابت شد، گفت: بعد از حوادث انتخابات سال گذشته بدنه مردمي از فتنه جدا شدند و پايگاه مردمي اين جريان منحرف از بين رفت و تنها پايگاه‌هاي خارج از كشور و محافل صهيونيستي و لندن‌نشينان مدافع اين جريان شدند.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها