عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

روز عزاي موسوي و كروبي فرا رسيده است

روز عزاي موسوي و كروبي فرا رسيده است
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:25 ب.ظ

دانشجويان و اساتيد پرديس قم دانشگاه تهران:
روز عزاي موسوي و كروبي فرا رسيده است

خبرگزاري فارس: دانشجويان و اساتيد پرديس قم دانشگاه تهران در محكوميت سردمداران جريان 25 بهمن ماه، مقابل دانشكده حقوق اين دانشگاه تجمع كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، تجمع كنندگان روز گذشته با سردادن شعارهايي در محكوميت اين جريان، خواستار محاكمه و برخورد با سران فتنه شدند.
مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در پرديس قم دانشگاه تهران بيان داشت: جريان فتنه سبب وارد آمدن خسارات به انقلاب و نظام اسلامي است.
وي همسويي با منافقان، پرورش جريان مطرود امام و انقلاب و تلخ كردن حلاوت حضور مردم در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري را دستاورد جريان فتنه و جنبش موسوم به سبز عنوان كرد.
حجت‌الاسلام شاكري با اشاره به ادعاي راهپيمايان 25 بهمن در خصوص حمايت از انقلاب مصر گفت: اينها در حالي ادعاي حمايت از مردم و جنبش مصر را دارند كه در روز 25 بهمن هيچ شعاري در حمايت از انقلاب مردم مصر سر ندادند.
وي تاكيد كرد: بهتر است اين افراد بنگرند كه از كجا به كجا رسيده‌اند و در عواقب و پيامد حركت‌هاي خود بيانديشند.
در ادامه اين مراسم تجمع كنندگان با صدور بيانيه‌اي محاكمه سران فتنه و برپايي عدالت قضايي در اين زمينه را خواستار شدند.
در بخشي از اين بيانيه آمده است: سران فتنه و خائنان به آرمان‌هاي نظام جمهوري اسلامي ايران (كروبي و موسوي) در 25 بهمن ماه آشكارتر از گذشته در راستاي خواسته‌هاي دشمنان اسلام و تشكيل پازل غرب حركت كردند.
در اين بيانيه با اشاره به سخني از امام راحل آمده است: امروز سران فتنه به تقابل و ضديت با ارزش‌هاي والاي اسلام و انقلاب اسلامي ايران شناخته شده و نوكري دشمنان ايران داغي ننگين بر پيشانيشان است.
در بخش ديگري از بيانيه دانشجويان پرديس قم ادامه آمده است: امروز روز عزاي موسوي و كروبي بوده و ايران زنداني بزرگ و با عظمت است كه سران فتنه را در بر گرفته و وسعت انزجار امت اسلامي عذابي دردناك براي آنها خواهد بود.
تجمع كنندگان در پايان بيانيه خود از دستگاه قضايي خواسته‌اند تا با محاكمه سران فتنه، عدالت و قسط حقيقي در ماجراي فتنه را برپا كند.
انتهاي پيام/آ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها