عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تشكل‌هاي فرهنگي طلاب خارجي بستري براي كسب مهارت است

تشكل‌هاي فرهنگي طلاب خارجي بستري براي كسب مهارت است
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:25 ب.ظ

معاون پژوهشي جامعة‌المصطفي العالميه:
تشكل‌هاي فرهنگي طلاب خارجي بستري براي كسب مهارت است

خبرگزاري فارس: معاون پژوهشي جامعة‌المصطفي العالميه گفت: تشكل‌ها و انجمن‌هاي فرهنگي بستري براي كسب مهارت و ممارست را براي طلاب جامعة‌المصطفي العالميه فراهم مي‌كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حجت‌الاسلام محمدجعفر علمي در حاشيه نخستين اجلاس تشكل‌هاي فرهنگي طلاب غير ايراني جامعة‌المصطفي العالميه كه در مجتمع آموزش عالي امام خميني (ره) برگزار شد، اظهار داشت: محيط‌هاي آموزشي در قالب حوزوي و دانشگاهي تنها بخشي از نيازهاي طلاب را پاسخ مي‌دهند.
وي افزود: پس از ورود دانشجويان و طلاب به محيط‌هاي آموزشي آنان دروسي را مطالعه كرده و مهارت‌هايي را به دست‌ مي‌آورند اما اين براي كارآمدي قشر طلبه و دانشجو در جامعه امروز كافي نيست.
معاون پژوهشي جامعة‌المصطفي العالميه خاطرنشان كرد: ايجاد تشكل‌ها و انجمن‌هاي فرهنگي متناسب با نياز روز دنيا زمينه فراگيري نكات مناسب و مطلوب را براي طلاب و دانشجويان فراهم مي‌كند.
حجت‌الاسلام علمي بيان داشت: طلاب از اين فرصت براي شناخت توانمندي‌هاي خود بهره‌مند شده و از آن در راستاي بهبود مطلوب استفاده مي‌كنند.
وي خاطرنشان كرد: تشكل‌هاي فرهنگي به تدريج در اين عرصه وارد مي‌شوند و جوانان و نوجوانان را با مسائل مهم و مختلف فرهنگي كه نياز كشور است، آشنا مي‌سازند.
انتهاي پيام/آ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها