عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قاتل مادر و دختر در اروميه دستگير شد

قاتل مادر و دختر در اروميه دستگير شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:25 ب.ظ

رئيس پليس آگاهي انتظامي آذربايجان غربي:
قاتل مادر و دختر در اروميه دستگير شد

خبرگزاري فارس: رئيس پليس آگاهي انتظامي آذربايجان غربي گفت: قاتل مادر و دختر در اروميه دستگير شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اروميه، رسول النقي‌پور در جمع خبرنگاران در اروميه اظهار داشت: پس از رسيدن گزارش‌هاي مردمي در ارتباط با به قتل رسيدن يك مادر و دختر در اروميه، ماموران بدون از دست دادن زمان براي اطلاع از صحت داشتن موضوع به منطقه وقوع جنايت اعزام شدند.
وي تصريح كرد: ماموران بعد از تشكيل تيمي مجرب در ارتباط با شناسايي و دستگيري قاتل و همدستان احتمالي وي عمليات خود را آغاز كردند.
اين مسئول خاطرنشان كرد: بعد از انجام تحقيقات ميداني پيرامون موضوع معلوم شد كه پس از به قتل رسيدن اين مادر و دختر، پدر خانواده به طور مشكوك و براي مدت طولاني منزل خود را ترك كرده و از محل سكونت خود متواري شده است از اين رو كارآگاهان به اين شخص مظنون مي‌شوند سپس اقدامات و تحقيقات خود را در ارتباط با اين شخص آغاز مي‌كنند.
وي در ادامه سخنان خود گفت: با استفاده از منابع خبري و انجام برخي تحقيقات غير محسوس، مخفيگاه متهم در يكي از محله‌هاي حاشيه‌اي اروميه شناسايي شد سپس ماموران در يك عمليات تاكتيكي وي را دستگير و براي سپري كردن مراحل قانوني به پليس آگاهي منتقل كردند.
النقي‌پور بيان داشت: در تحقيقات و بازجويي‌هاي فني و علمي متهم به قتل همسر و دخترش با استفاده از سلاح شكاري اعتراف كرد همچنين وي در طول بازجويي دليل ارتكاب جرم را اختلاف خانوادگي عنوان كرده است.
رئيس پليس آگاهي انتظامي آذربايجان غربي اظهار داشت: بعد از تكميل تحقيقات فرد مذكور براي رسيدگي بيشتر و اجراي عدالت به مرجع قضايي استان تحويل شد.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها