عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

امام جمعه ساوه: مردم ايران اسلامي حامي رهبري و مخالف فتنه گران هستند

امام جمعه ساوه: مردم ايران اسلامي حامي رهبري و مخالف فتنه گران هستند
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:48 ب.ظ

امام جمعه  ساوه گفت: مردم  همواره نشان داده اند كه پشتيبان ولايت و مخالف فتنه گران هستند.
Imageحجت الاسلام سيد 'حسين تقوي' در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته ساوه با تاكيد بر حضور پرشور نمازگزاران سراسر كشور در راهپيمايي امروز افزود: شركت در اين راهپيمايي حمايت دوباره اي از ولايت فقيه و اعلام نفرت و انزجار از فتنه گران و به خصوص سران فتنه است.
وي اظهار داشت: در روز 25 بهمن ماه حادثه زشتي رخ داد و دشمنان ايران اسلامي با برنامه ريزي و تبليغات وسيع و به دعوت فريب خوردگان داخلي 'موسوي' و 'كروبي' قصد برپايي راهپيمايي با نام حمايت از مردم مصر و در واقع بر ضد انقلاب اسلامي داشتند.
وي ادامه داد: اما بار ديگر مردم ايران اسلامي با هوشياري دسيسه دشمنان را فهميده و در برابر اين فتنه گران ايستادند كه دو تن از دانشجويان بسيجي نيز به شهادت رسيدند.
وي در ادامه برپايي راهپيمايي غير قانوني، ايجاد تفرقه و اختلاف در ميان مردم، ايجاد بدبيني از نظام در ميان مردم، اميدوار كردن دشمنان ايران اسلامي، بي اعتنايي به روز ملي ايرانيان 22 بهمن و كشتن مردم بي گناه را از جمله فعاليت ها و اقدامات سران فتنه عنوان كرد.
امام جمعه ساوه با تاكيد و درخواست اشد مجازات براي سران فتنه از قوه قضاييه، ادامه داد: نبايد در محاكمه علني سران فتنه كوتاهي شود و سال گذشته كه پيروان اين افراد محاكمه شدند بايد سران فتنه نيز مورد محاكمه قرار مي گرفتند.
وي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به بيداري اسلامي در منطقه خاور ميانه افزود: انقلاب اسلامي در كشورهاي منطقه يكي پس از ديگري ادامه دارد و به كشورهاي ديگر سرايت مي كند و اميدواريم با پيگيري ملت هاي اسلامي شاهد برپايي حكومت هايي مردمي و اسلامي در اين كشورها باشيم.
 
منبع:http://savehportal.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=4901&Itemid=33


bivafa_rasekhoon@yahoo.com

 

bivafa

bivafa
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 1735
محل سکونت : مرکزی
دسترسی سریع به انجمن ها