عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

گوارديولا: اين بازيكنان در جهان نظير ندارند

دوشنبه 2 اسفند 1389  04:42 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا گفت: مهم نيست در پايان چه نتيجه‌اي‌ کسب کنيم اما من هميشه مي‌گويم که اين بازيکنان در جهان نظير ندارند.

به نقل از رويترز، جوزپه گوارديولا پس از پيروزي 2 بر يک بارسا برابر اتلتيک بيلبائو گفت: اگر ناکامي براي تيم رقم بخورد يک مقصر براي آن وجود خواهد داشت و آن خود من هستم، هيچ بازيکني در ناکامي بارسلونا نقش ندارد و من مسئول هر لغزشي از سوي تيم هستم. اين يک حقيقت است و با وجود چنين بازيکناني هيچ مربي براي قهرمان نشدن بهانه ندارد.
وي افزود: بازيکنان بارسلونا در جهان نظير ندارند و ايمان دارم که براي قهرماني هيچ مشکلي نخواهيم داشت.

گوارديولا درباره گل داويد ويا با پاس دانيل آلوس گفت: اگر نظر شما آفسايد است بحثي ندارم اما به عقيده من کمک داور درست تصميم گرفت و آلوس در موقعيت آفسايد نبود. در هر حال اطمينان دارم که مربي خوش فکر و مؤدب بيلبائو نيز هيچ اعتراضي به داور نخواهد داشت.
سرمربي بارسلونا در خصوص بازي رئال مادريد برابر المپيک ليون در ليگ قهرمانان اروپا گفت: رئال مادريد بهترين تيم اروپا است و شخصا دوست دارم بازي اين تيم برابر ليون را تماشا کنم، اين تيم نماينده اسپانيا است و مشخص است که از پيروزي مادريد برابر ليون خوشحال خواهم شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها