گوارديولا: اين بازيكنان در جهان نظير ندارند

hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا گفت: مهم نيست در پايان چه نتيجه‌اي‌ کسب کنيم اما من هميشه مي‌گويم که اين بازيکنان در جهان نظير ندارند.

به نقل از رويترز، جوزپه گوارديولا پس از پيروزي 2 بر يک بارسا برابر اتلتيک بيلبائو گفت: اگر ناکامي براي تيم رقم بخورد يک مقصر براي آن وجود خواهد داشت و آن خود من هستم، هيچ بازيکني در ناکامي بارسلونا نقش ندارد و من مسئول هر لغزشي از سوي تيم هستم. اين يک حقيقت است و با وجود چنين بازيکناني هيچ مربي براي قهرمان نشدن بهانه ندارد.
وي افزود: بازيکنان بارسلونا در جهان نظير ندارند و ايمان دارم که براي قهرماني هيچ مشکلي نخواهيم داشت.

گوارديولا درباره گل داويد ويا با پاس دانيل آلوس گفت: اگر نظر شما آفسايد است بحثي ندارم اما به عقيده من کمک داور درست تصميم گرفت و آلوس در موقعيت آفسايد نبود. در هر حال اطمينان دارم که مربي خوش فکر و مؤدب بيلبائو نيز هيچ اعتراضي به داور نخواهد داشت.
سرمربي بارسلونا در خصوص بازي رئال مادريد برابر المپيک ليون در ليگ قهرمانان اروپا گفت: رئال مادريد بهترين تيم اروپا است و شخصا دوست دارم بازي اين تيم برابر ليون را تماشا کنم، اين تيم نماينده اسپانيا است و مشخص است که از پيروزي مادريد برابر ليون خوشحال خواهم شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 2 اسفند 1389  04:42 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها