عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

مظلومي: با قلعه‌نويي رفيقم اما پنجشنبه رقيبيم

دوشنبه 2 اسفند 1389  04:43 ب.ظ

سرمربي استقلال گفت: با امير قلعه‌نويي رفيق هستم و روز پنجشنبه فقط در يک 90 دقيقه رقيب هستيم.

پرويز مظلومي در خصوص آخرين شرايط تيم استقلال،‌ صحبت‌هايش عليه عباس ترابيان و ديدار روز پنجشنبه با سپاهان صحبت‌هايي انجام داده که در زير مي‌خوانيد:

* وضعيت استقلال چطور است؟
خدا را شکر شرايط خوب است و پس از بازي با نفت تهران تيم در شرايط روحي خوبي به سر مي‌برد.

* ديدار دوستانه براي بازيکنان ذخيره را در نظر گرفته بوديد. دليلش چه بود؟
مي‌خواستيم بازيکناني که کمتر در ترکيب اصلي قرار گرفته‌اند از کورس مسابقات عقب نباشند. هدفمان سنجش آمادگي بازيکنان ذخيره بود.

‌* از عملکرد هوار ملا محمد رضايت داريد؟ او 2 گل در اين بازي دوستانه به ثمر رساند.
با توجه به اينکه هوار ملا محمد بعد از بازي‌هاي جام ملت‌هاي آسيا تمرين نداشت به همين خاطر از او در يک مسابقه به مدت 10 دقيقه استفاده کرديم. در بازي دوستانه روز شنبه هم خوب کار کرد. هوار يک بازيکن حرفه‌اي است و مطمئنا از اين بازيکن استفاده خواهيم کرد.

* ظاهرا در نشست دانش افزايي فدراسيون فوتبال صحبت‌هايي را عليه ترابيان سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال انجام داديد؟
متاسفانه از قول من اين مطالب عنوان شده در حالي که اتتصلا واقعيت نداشت. روز شنبه در کنار ديگر مربيان نشسته بوديم و در خصوص مربيان ايراني خارجي صحبت‌ مي‌کرديم، اصلا اسمي از شخص خاصي نياوردم و نمي‌دانم چطور از قول من اين صحبت‌ها مطرح شده که عليه آقاي ترابيان صحبت کردم. هيچ وقت جسارت نمي‌کنم عليه آقاي ترابيان صحبت کنم چون او دوست صميمي من است و سال‌ها است که اين دوستي پا برجا باقي مانده و اميدوارم همين گونه باقي بماند.

* با توجه به اينکه فدراسيون تصميم گرفته از مربي ايراني استفاده کند آيا اين مسئله مي‌تواند به ما کمک کند؟
اعتقاد من اين است که اگر نمي‌توانيم يک مربي درجه يک مثل کرش بياوريم از مربي ايراني استفاده کنيم. بايد مربيان امتحان پس داده در راس تيم ملي باشند. چون با شرايط آشنا هستند و مي‌توانند بهتر کار کنند.

* شايعاتي که پيرامون اخراج بيژن کوشکي به گوش مي‌رسد واقعيت دارد؟
اصلا چنين مسئله‌اي نيست و ما با او مشکلي نداريم و تمامي بچه‌ها نيز کوشکي را دوست دارند. او يک مشکل شخصي دارد که در حال حل شدن است ولي بسيار باانگيزه کار مي‌کند و از او رضايت دارم.

* بازي روز پنجشنبه با سپاهان را چطور مي‌بينيد؟
سپاهان تيم بسيار خوبي است و از کادر فني قوي و بازيکنان بزرگي برخوردار است اما ما براي برد به اصفهان مي‌رويم و اميدوارم به 3 امتياز مسابقه دست پيدا کنيم.

* اينکه مي‌گويند اين مسابقه جدال شما با قلعه نويي است قبول داريد؟
جدالي با قلعه نويي ندارم چون او دوست صميمي من است. با قلعه نويي رفيق هستم اما در مسابقه پنجشنبه و در طول 90 دقيقه با هم رقيب هستيم و در پايان مسابقه رفاقت‌مان پا بر جا خواهد بود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها