عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ونگر: فابرگاس را مي‌خواهيم نه پولش را

دوشنبه 2 اسفند 1389  04:45 ب.ظ

داستان فابرگاس – بارسلونا به نظر تمامي ندارد، حتي اگر آرسن ونگر بگويد پيشنهادي در خور توجه نيز نمي‌تواند توپچي‌هاي لندن را از عقيده‌شان منصرف کند.

سسک فابرگاس درحالي درلندن حاضر است که نوجواني‌اش را در بارسلونا سپري کرده و دست پروده آبي- اناري‌هاست. آبي- اناري‌ها مي‌خواهند محصول باشگاهشان را که در سال 2003 به ليگ برتر روانه شد. بار ديگر به نوکمپ برگردانند. اين در حالي است که ليگ برتري‌ها به هيچ روي حاضر نيستند. ستاره تيمشان را از دست بدهند.

سرمربي 61 ساله و فرانسوي آرسنال درباره فابرگاس مي‌گويد: «به او نياز داريم. حرفم را باور کنيد. او بازيکن فوق العاده است و مي‌خواهيم او را نگه داريم.مي‌خواهيم در تمام رقابت‌ها دخالت داشته باشيم و ابزار لازم براي انجام اين کار را در اختيار داريم. ما از کيفيت لازم براي رسيدن به اين هدف برخورداريم. حتي پيشنهادي سخاوتمندانه از بارسا نيز نمي‌تواند ما را سست کند. در موقعيتي به سر مي‌بريم که مي‌توانيم "نه " بگوييم. به پول نيازي نداريم.»

ونگر همچنين گفت: «از من انتقاد مي‌کنند که رقمي آنچنان را خرج خريد بازيکنان جديد نمي‌کنم. اکنون هم مي‌گويند بازيکنم را در ازاي دريافت پولي هنگفت واگذار نمي‌کنم. اين موضوع بدون نشان مي‌دهد نمي‌توانستيم بد کار کرده باشيم.»

آرسنال يکشنبه در دور چهارم جام حذفي باشگاه‌هاي انگليس برابر "ليتون اورنيت" گمنام با تساوي يک بر يک متوقف شد و بايد با اين تيم ناشناس ديداري تکراري رابرگزار کند. در صورت برد حريف بعدي آرسنال در اين رقابت‌ها منچستريونايتد خواهد بود.

ونگر درباره رويارويي احتمالي دو تيم دردور يک چهارم نهايي FA Cup گفت: «بديهي است که اين قرعه آسان شمرده نمي‌شود. با اين حال انگيزه‌اي بزرگ داريم تا به دور بعد راه پيدا کنيم زيرا اين بازي مهم از راه مي‌رسد. چنانچه راهي دور بعد شويم از بخت خوبي برخوردار خواهيم بود.»

خوشبيني اين مربي فرانسوي در حالي است که تيمش در صورت عبور از مانع "اورنيت" بايد در اولدترافورد به ديدار شياطين سرخ برود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها