عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دوره جديد اوساسونا با منديليبار

دوره جديد اوساسونا با منديليبار
دوشنبه 2 اسفند 1389  04:47 ب.ظ

دوره جديد اوساسونا با منديليبار
 


دوره جدیدی در پامپلونا آغاز شده است. در طول این هفته، امید،انگیزه، روحیه و ایده های جدید در رختکن اوساسونا حس می شد و بازیکنان این تیم با روحیه و انگیزه فراوانی تمریناتشان را انجام دادند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه محلی پامپلونا، جو حاکم بررختکن اوساسونا کاملا متفاوت با قبل است و به نظر می رسد که بازیکنان زیر نظر خوسه لوئیس مندیلیبار با انگیزه و روحیه بیشتری به تمرین می پردازند و باید دید که این عملکرد در زمین چطور خواهد بود.

به نظر می رسد که بازیکنان اوساسونا با آرامش بیشتری به تمرین می پردازند و حضور مربی جدید، بی اعتمادی موجود را از بین برده است.

بدین ترتیب ممکن است تمرینات چند روز اخیر بازیکنان اوساسونا زیر نظر مندیلیبار جواب بدهد و معجزه ای به دست این مربی رخ دهد.

19 بازیکن دعوت شده

مندیلیبار برای دیدار یکشنبه شب تیمش از 19 بازیکن دعوت کرده است و در غیاب 6 بازیکن مصدوم، نام هیچ بازی خط نخورده است.

البته بازیکنان منتخب مندیلیبار، نامهای جدیدی دیده می شود.از یک سو آلوارو سخودو، خرید زمستانی اوساسونا که با مصدومیت به رختکن این تیم پیوست، باید یک ماه دیگر صبر کند تا بتواند به اوج برسد

دیگر نام جدید اکی سنار است. ستاره بحرنی که پیش فصلش را با تیم اصلی اوساسونا سپری کرده بود، حتی یک بار هم توسط کاماچو مورد استفاده قرار نگرفت. ولی مندیلیبار این بار این کار را انجام داد. این بازیکن در روزهای اخیر درکنار لولو، نلسون  و مونرئال به تمرین می پردازند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها