عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مشاهده کلیه لوگوهای آنلاین و آفلاین کاربر در یاهو‌ مسنجر

مشاهده کلیه لوگوهای آنلاین و آفلاین کاربر در یاهو‌ مسنجر
دوشنبه 2 اسفند 1389  04:48 ب.ظ

 

مشاهده کلیه لوگوهای آنلاین و آفلاین کاربر در یاهو‌ مسنجر   

حتمأ شما نیز تاکنون در وبلاگ‌های مختلف تصاویری از لوگوهای یاهو مبنی بر آنلاین یا آفلاین بودن مدیر وبلاگ را دیده‌اید و از خود پرسیده اید که مدیران این وب سایت ها چگونه این لوگوها را می سازند یا از کجا آنها را می آورند و در سایت خود قرار می دهند؟ ما در این ترفند به معرفی منبع تمام این لوگو ها و روش دسترسی به آنها می پردازیم.
برای کشف این لوگوها، آدرس زیر را در نوار آدرس مرورگر وارد کرده و Enter بزنید:
http://mail.opi.yahoo.com/online?u=123456789&m=g&t=0
در عبارت فوق به جای واژه 123456789، می‌توانید آی‌دی خودتان را بنویسید.خواهید دید که یکی از تصاویر آنلاین یا آفلاین یاهو نمایان می‌شود.اکنون به انتهای آدرس فوق دقت کنید. می‌بینید که عدد 0 وجود دارد. به جای 0، عدد دیگری مانند 1 را وارد کنید و Enter بزنید.این بار تصویر متفاوت دیگری را مشاهده خواهید کرد.اکنون می‌توانید باز هم عدد انتهای آدرس را تغییر دهید و تصاویر دیگری را مشاهده کنید.این کار فعلا تا عدد 24 امکان‌پذیر است و شما می‌توانید جمعأ 25 لوگو را مشاهده کنید.دقت کنید در ترفند بالا، اگر آی‌دی که وارد کرده‌اید آنلاین باشید همه لوگوها آنلاین خواهند بود و اگر آیدی آفلاین باشد تصاویر یاد شده نیز همگی نشان دهنده آفلاین بودن کاربر هستند. در نتیجه مجموعأ 34 تصویر را خواهید دید. البته ممکن است یاهو تصاویر جدیدی را نیز اضافه کند که طبعأ در شماره 17 به بعد جای خواهند گرفت.شما با استفاده از این ترفند می‌توانید آی‌دی دوستان‌تان را نیز وارد کنید و پی ببرید کاربر مورد نظر اصلأ آنلاین است یا خیر. البته اگر کاربر Invisible باشد تصویری که نشان داده می‌شود آفلاین خواهد بود.

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها