عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

محور آزادگان ـ بسيج به صورت ويژه بازپيرايي و بازسازي مي‌شود

محور آزادگان ـ بسيج به صورت ويژه بازپيرايي و بازسازي مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:03 ب.ظ

معاون عمراني شهرداري تهران:
محور آزادگان ـ بسيج به صورت ويژه بازپيرايي و بازسازي مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون فني و عمران شهرداري تهران با تاكيد بر تدابير شهردار تهران مبني بر اجراي طرح‌هاي بهاره به شيوه جديد گفت: طرح استقبال از بهار امسال به‌صورت ويژه در محور آزادگان‌ ـ بسيج اجرا مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، به‌نقل از روابط‌عمومي شهرداري منطقه 15، مازيار حسيني ضمن بازديد از اين محور با شركت در جلسه هماهنگي اجراي طرح استقبال از بهار 90 در منطقه 15 اظهار داشت: محور آزادگان‌ ـ بسيج به عنوان مهم‌ترين محور ترافيكي شهر تهران كه به لحاظ ظرفيت، تعداد و بار‌گذاري داراي بار سنگين ترافيكي است و به دليل منتهي شدن به بهشت زهرا (س) و مرقد مطهر امام خميني (ره) داراي اهميتي فراتر از ديگر محورها است.
معاون فني و عمراني شهردار تهران گفت: سال گذشته اين طرح با اقدامات بسيار خوب در بزرگراه‌هاي چمران و بابايي اجرا شد كه اثرات مثبتي داشت و زماني كه شهروندان از تعطيلات نوروزي بازگشتند با تحولات خوبي در اين محور روبه‌رو شدند كه قصد داريم امسال اين طرح را در محور آزادگان ـ بسيج در تمام جوانب اجرا كنيم.
وي در ادامه خاطرنشان كرد: اين طرح به‌صورت كار جمعي بين مناطق 14،15،16،19،20 و سازمان‌ها و ارگان‌هاي مرتبط در راستاي ايمن‌سازي، مناسب‌سازي و زيباسازي اين محور كه يك محور ويژه است، اجرا مي‌شود.
حسيني با تاكيد بر اهميت اجراي كار به صورت منسجم گفت: طرح مذكور نياز به برنامه كاري مشخص و زمانبندي دقيق دارد كه با همكاري و همدلي تمام ارگان‌ها و مناطق مربوطه اجرا مي‌شود و به لطف خدا شهروندان ثمرات آن را مي‌بينند.
در جلسه ياد شده مشاوران طرح در ارتباط با اقدامات اجرايي طرح شامل موارد ايمني (نصب گاردريل، تابلوهاي هشدار دهنده، بهسازي ايستگاه‌هاي اتوبوس و ...) روشنايي، زيباسازي، پياده‌رو‌سازي، اصلاح هندسي، جمع‌آوري آب‌هاي سطحي و روسازي آسفالت توضيحاتي را ارائه كردند.
شهردار منطقه 15، نيز در اين جلسه با اشاره به اهميت اجراي طرح ياد شده گفت: در اين راستا هماهنگي لازم را با مناطق مرتبط و ساير ادارات خدمات‌رسان داريم و مستندسازي نيز از ابتداي كار انجام مي‌شود تا به مردم اطلاع‌رساني شود.
مجتبي يزداني خطاب به معاونان اجرايي و شهرداران نواحي تاكيد كرد: كارهاي ويژه‌اي از نظر بصري در اين محور اجرا شود تا با نوآوري و خلاقيت تحول مشهود باشد.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها