عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اجراي طرح نظارت و كنترل‌ اماكن عمومي در ملاير

اجراي طرح نظارت و كنترل‌ اماكن عمومي در ملاير
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:05 ب.ظ

/اخبار كوتاه از استان همدان/
اجراي طرح نظارت و كنترل‌ اماكن عمومي در ملاير

خبرگزاري فارس: اجراي طرح نظارت و كنترل از اماكن عمومي ملاير، كشف يك هزار و 283 دستگاه تجهيزات ماهواه‌اي در كبودرآهنگ و... از جمله عناوين اخبار كوتاه انتظامي همدان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان، طرح نظارت و كنترل اماكن عمومي به منظور پاكسازي صنوف آلوده و برخورد با واحدهاي صنفي متخلف توسط مأموران اداره نظارت بر اماكن عمومي پليس اطلاعات و امنيت عمومي در سطح شهرستان ملاير به مرحله اجرا درآمد.
اين مأموران در اجراي طرح بازديد از واحدهاي صنفي و مراكز تهيه و توزيع محصولات فرهنگي موفق به جمع‌آوري 799 حلقه سي‌‌دي و دي‌وي‌‌دي غير‌مجاز و دو دستگاه كيس كامپيوتر غير‌مجاز در سطح شهرستان شدند و دو نفر را در اين راستا دستگير كردند.
متهمان پس از تشكيل پرونده همراه با محصولات كشف شده براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند.

* كشف يك هزار و 283 دستگاه تجهيزات ماهواه‌اي در كبودرآهنگ
در پي اطلاع از خبري مبني بر تردد چند دستگاه خودرو حامل كالاي قاچاق از مسير روستاي سرخاب به سمت كبودرآهنگ، رسيدگي به موضوع در دستور كار پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.
اين مأموران ساعتي پس از ايجاد تورهاي ايست و بازرسي در محورهاي ورودي اين شهرستان، چهار دستگاه خودرو پژو سواري حامل كالاي قاچاق را در حالي كه يك دستگاه خودروي زانتيا جلوتر از آن‌ها به عنوان اسكورت حركت مي‌كرد را مشاهده و اقدام به متوقف كردن خودروها كردند كه رانندگان خودروهاي موصوف بدون توجه به اخطار مأموران با سرعت به مسير خود ادامه و متواري شدند.
مأموران پس از ساعتي تعقيب و گريز و با استفاده از شگردهاي خاص پليسي موفق شدند سه دستگاه از خودروهاي مذكور را متوقف و در اين راستا دو نفر از قاچاقچيان را دستگير كردند اما ديگر خودروها متواري شدند.
پس از انتقال خودروها به پليس آگاهي در بازرسي به عمل آمده تعداد يك هزار و 483 دستگاه تجهيزات دريافت ماهواره‌اي به همراه دو دستگاه بي‌سيم دستي كشف و ضبط شد كه تحقيقات اين پليس براي شناسايي و دستگيري ديگر قاچاقچيان همچنان ادامه دارد.

* دستگيري دندانپزشك قلابي در رزن‌
مأموران انتظامي شهرستان رزن همدان يك دندانپزشك قلابي را شناسايي و دستگير كردند.
مأموران در تحقيقات به عمل آمده ضمن شناسايي فرد مذكور وي را در يك عمليات غافلگيرانه دستگير و مقادير زيادي ابزارآلات دندانپزشكي به همراه 140 عدد دندان مصنوعي كشف و ضبط كردند.

* توزيع‌كنندگان مواد افيوني گرفتار دام پليس همدان
در راستاي اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و پاكسازي نقاط آلوده ضمن كشف مقاديري مواد مخدر صنعتي در شهر همدان 9 نفر متهم دستگير شدند.
اين اقدام به منظور مبارزه با عاملان تهيه و توزيع مواد مخدر در سطح شهر همدان به اجرا درآمد.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها