عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تشكل مهندسان براي حمايت از محرومان جامعه ايجاد شود

تشكل مهندسان براي حمايت از محرومان جامعه ايجاد شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:05 ب.ظ

نماينده ولي فقيه در استان قزوين:
تشكل مهندسان براي حمايت از محرومان جامعه ايجاد شود

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در استان قزوين خواستار ايجاد تشكل از سوي مهندسان براي حمايت از محرومان و افراد نيازمند جامعه شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قزوين، آيت‌الله هادي باريك‌بين ‌در ديدار جامعه بسيج مهندسين اظهار داشت: دست‌هاي خائني در كشور از بعد انتخابات ايجاد فتنه ‌و در مسير دشمن حركت كردند.
وي ادامه داد: اينها درصدد بودند كه كاري كنند اميدواري دنيا به نظام مقدس جمهوري اسلامي را كمرنگ شود، كه اين حركت‌ها را محكوم كرده و ملت ما بيدار و هوشيار بوده و هستند و به صحنه آمدند و فتنه را محكوم كردند و زمينه فتنه را از بين بردند.
نماينده ولي فقيه در استان قزوين با تبريك روز مهندس اضافه كرد: خوشحال هستيم مهندسان بسيجي متشكل شدند و در قسمت‌هاي مختلف قدم‌هايي دارد برداشته مي‌شود.
وي عنوان داشت: استان قزوين داراي توانمندي فراواني است و اميدوارم تلاش شود در قسمت‌هاي كشاورزي، صنعتي و... از اين توانايي استفاده شود؛ اين انقلاب اسلامي بايد الگو شود و براي ديگر كشورها منشا اميد، رشد و توسعه باشد.
باريك‌بين با اشاره به ايجاد تشكلي توسط مهندسان براي كمك به افراد نيازمند و محروم اعلام كرد: لازم است زمينه‌اي فراهم شود براي حل مشكل مردمي كه فقير و محروم هستند و از نظر مسكن دچار مشكل هستند و يا نياز به كار دارند كه مهندسان مي‌توانند در اين مورد رفع مشكل محرومان را داشته باشند.
وي تصريح كرد: با توجه به جمعيتي كه در استان مهندس هستند اين افراد مي‌توانند تشكل ايجاد كرده و يا صندوقي را داشته باشند و هر يك در هر ماه مبلغي را حتي اندك كمك كنند كه در نهايت مبلغي بالايي جمع‌آوري مي‌شود كه مي‌تواند بخشي از مشكل محرومان را حل كند.
در ادامه عضو بسيج مهندسين استان قزوين با محكوم كردن فتنه اخير اظهار داشت: ما از قوه قضاييه تقاضا داريم كه دست كساني كه به دست دشمنان است، كوتاه كند.
محمد خورشيدي با اشاره به پنجم اسفند روز مهندس خاطرنشان كرد: پنجم اسفند ماه به مناسبت ولادت خواجه نصيرالدين طوسي روز مهندس نام‌گذاري شده است كه مهندسان در زمينه‌هاي مختلف فعاليت دارند و آماده انجام وظيفه هستند.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها