عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عدم تمايل تيم‌ها براي حضور در رقابت‌هاي تكواندو باشگاه‌هاي آسيا نامشخص است

عدم تمايل تيم‌ها براي حضور در رقابت‌هاي تكواندو باشگاه‌هاي آسيا نامشخص است
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:08 ب.ظ

رئيس فدراسيون تكواندو‌:
عدم تمايل تيم‌ها براي حضور در رقابت‌هاي تكواندو باشگاه‌هاي آسيا نامشخص است

خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون تكواندو ‌گفت: دليل اينكه چرا تيم‌ها تمايلي براي شركت در اين رقابت‌ها نشان ندادند نامشخص بوده و شايد شرايط زماني و يا مسابقات مهم ديگر، امكان حضورشان در مسابقات را به آنها نداده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي تربيت بدني آذربايجان شرقي، محمد پولادگر در جلسه فني رقابت‌هاي سومين دوره تكواندو باشگاه‌هاي آسيا اظهار داشت: آمادگي پذيرايي از تمام تيم‌هاي باشگاهي آسيا در اين مسابقات را داشتيم.
وي افزود: شش سال پيش موفق به ثبت اين مسابقات در تقويم اتحاديه فدراسيون‌هاي تكواندوي آسيا شديم و نتايج آن در رنكينگ جهاني تيم‌ها موثر است.
پولادگر بيان داشت: شايد شرايط زماني رقابت‌ها به تيم‌هاي خارجي امكان حضور در اين رقابت‌ها را نداد اما با اين وجود نيز چيزي از اعتبار اين رقابت‌ها كم نمي‌شود.
وي گفت: براي اينكه اين رقابت‌ها معتبر شود بايد سختي‌هاي زيادي را تحمل كنيم همانطور كه در برگزاري ليگ تكواندو كشور توانستيم بر مشكلات فائق آييم.
رئيس فدراسيون تكواندو حضور كشورها در اين رقابت‌ها را گامي در راستاي توسعه تكواندو آن كشورها عنوان كرد و افزود: كشورهايي همچون افغانستان، اردن و كشورهاي غرب آسيا با حضور در اين رقابت‌ها و ديگر رويدادهايي كه در ايران برگزار مي‌شود شاهد رشد تكواندوي خود بوده و نبايد اين فرصت‌ها را از دست دهند.
وي‌ ابراز اميدواري كرد تا اين رويدادها عاملي براي رشد تكواندو در غرب آسيا باشد و سبب جذب سرمايه‌هاي بخش خصوصي در اين رشته شود.
رئيس فدراسيون تكواندوي عنوان داشت: براي تمام تيم‌هاي آسيايي به منظور شركت در سومين دوره رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي آسيا، دعوتنامه رسمي فرستاده بوديم.
پولادگر اظهار داشت: دليل اينكه چرا تيم‌ها تمايلي براي شركت در اين رقابت‌ها نشان ندادند نامشخص بوده و شايد شرايط زماني و يا مسابقات مهم ديگر، امكان حضورشان در مسابقات را به آنها نداده است.
پولادگر گفت: تكواندو باشگاه‌هاي آسيا در رويدادها و تقويم آسيايي ثبت شده و قهرمان اين رقابت‌ها، قهرمان آسيا محسوب مي‌شود.
وي درباره سطح كيفي اين مسابقات افزود: در دو دوره‌اي كه اين رقابت‌ها برگزار شده تيم‌هاي مطرح آسيا همچون كره نتوانستند چيزي از خود نشان بدهند و هر دو دوره با قهرماني دانشگاه آزاد به پايان رسيد اما ‌در اين دوره هيچ تيمي از كره حضور ندارد.
رئيس فدراسيون تكواندو كشور بيان داشت: البته از دو تيم دانشگاهي كره‌اي براي حضور در اين رقابت‌ها دعوت كرده بوديم كه تمايلي نشان ندادند و مسابقات را با حضور همين تعداد تيم خارجي و به نحو مطلوبي برگزار خواهيم كرد.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
hojat20 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها