عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت جامعه دارند

متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت جامعه دارند
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:08 ب.ظ

مديركل ارشاد كرمان:
متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت جامعه دارند

خبرگزاري فارس: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان گفت: متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت افراد جامعه بر عهده دارند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، احمد سعيدي در گردهمايي شوراهاي فرهنگ عمومي شهرستان كرمان اظهار داشت: اتفاقات كشورهاي اسلامي و دنياي عرب برگرفته از انديشه‌هاي امام خميني (ره) است.
وي با بيان اينكه اگر امروز دنياي استكبار جنگ نرم راه مي‌اندازد، به خاطر تقابل با جمهوري اسلامي است، افزود: اتفاقات دنيا و حركت‌هاي مردمي در تقابل با مستكبران برگرفته از انقلاب اسلامي است و جمهوري اسلامي نقش ام‌القراي جهان اسلام را پيدا كرده است.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان با بيان اينكه متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت افراد جامعه بر عهده دارند، خاطرنشان كرد: تأكيد مكرر رهبر انقلاب اسلامي بر بصيرت‌افزايي افراد جامعه به واسطه اين است كه بدون بصيرت جامعه از عرصه حيات و هستي ساقط مي‌شود.
سعيدي با تأكيد بر اينكه اعضاي شوراهاي فرهنگ عمومي بايد مهم‌ترين راهبرد آنها ارتقاي بصيرت در جامعه باشد، اظهار داشت: چرا بايد فضاي جامعه به گونه‌اي شود كه كساني كه ادعاي حركت در مسير امام را دارند، به دنبال ريشه زدن راه ايشان هستند.
مدير‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان يكي از رسالت‌هاي فرهنگ‌سازي شوراي فرهنگ عمومي را ارتقاي بصيرت در جامعه دانست و گفت: امروز به بركت ولايت فقيه روز به‌روز بر عزت ايران اسلامي افزوده مي‌شود.
سعيدي با اشاره به اينكه عدالت‌محوري از سياست‌هاي دولت است، بيان داشت: ايجاد شوراهاي فرهنگ عمومي در بخش‌ها، ايجاد كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد در دور افتاده‌ترين نقاط و ايجاد نمايشگاه‌هاي متعدد در راستاي اجرايي شدن اين شعار است.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها