عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت جامعه دارند

متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت جامعه دارند
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:08 ب.ظ

مديركل ارشاد كرمان:
متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت جامعه دارند

خبرگزاري فارس: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان گفت: متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت افراد جامعه بر عهده دارند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، احمد سعيدي در گردهمايي شوراهاي فرهنگ عمومي شهرستان كرمان اظهار داشت: اتفاقات كشورهاي اسلامي و دنياي عرب برگرفته از انديشه‌هاي امام خميني (ره) است.
وي با بيان اينكه اگر امروز دنياي استكبار جنگ نرم راه مي‌اندازد، به خاطر تقابل با جمهوري اسلامي است، افزود: اتفاقات دنيا و حركت‌هاي مردمي در تقابل با مستكبران برگرفته از انقلاب اسلامي است و جمهوري اسلامي نقش ام‌القراي جهان اسلام را پيدا كرده است.
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان با بيان اينكه متوليان فرهنگي بيشترين نقش را در ارتقاي بصيرت افراد جامعه بر عهده دارند، خاطرنشان كرد: تأكيد مكرر رهبر انقلاب اسلامي بر بصيرت‌افزايي افراد جامعه به واسطه اين است كه بدون بصيرت جامعه از عرصه حيات و هستي ساقط مي‌شود.
سعيدي با تأكيد بر اينكه اعضاي شوراهاي فرهنگ عمومي بايد مهم‌ترين راهبرد آنها ارتقاي بصيرت در جامعه باشد، اظهار داشت: چرا بايد فضاي جامعه به گونه‌اي شود كه كساني كه ادعاي حركت در مسير امام را دارند، به دنبال ريشه زدن راه ايشان هستند.
مدير‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان كرمان يكي از رسالت‌هاي فرهنگ‌سازي شوراي فرهنگ عمومي را ارتقاي بصيرت در جامعه دانست و گفت: امروز به بركت ولايت فقيه روز به‌روز بر عزت ايران اسلامي افزوده مي‌شود.
سعيدي با اشاره به اينكه عدالت‌محوري از سياست‌هاي دولت است، بيان داشت: ايجاد شوراهاي فرهنگ عمومي در بخش‌ها، ايجاد كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد در دور افتاده‌ترين نقاط و ايجاد نمايشگاه‌هاي متعدد در راستاي اجرايي شدن اين شعار است.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها