عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دو روز برف و باران برای کشور

دو روز برف و باران برای کشور
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:25 ب.ظ

سازمان هواشناسی اعلام کرد، نقشه‌های پیش‌یابی حاکی ازبارش برف و باران برای بیشترنقاط کشور به جزجنوب شرق است که به تدریج از سمت جنوب غرب از میزان ابر‌ها کاسته می‌شود.

به گزارش ایلنا، سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد: حداکثربارش این سامانه دربعد از ظهر امروز( دوشنبه 2 اسفند) برای غرب کشوراست وبا عبوراین سامانه ازروی این مناطق، برای استان‌های واقع درغرب وجنوب غرب کشورغبارپیش‌بینی می‌شود همچنین روزسه‌شنبه این سامانه تنها درنوارشرقی کشورفعال بوده و به تدریج ازاین مناطق نیزخارج می‌شود.

این گزارش حاکی است حداکثربارش این سامانه دربعد از ظهر دوشنبه برای غرب کشوراست و با عبوراین سامانه از روی این مناطق، برای استان‌های واقع درغرب وجنوب غرب کشورغبار پیش‌بینی می‌شود همچنین سه‌شنبه این سامانه تنها درنوارشرقی کشورفعال بوده و به تدریج ازاین مناطق نیزخارج می‌شود.

بنابراین گزارش، برای سواحل شمالی کشورنیز تا دو روزآینده آسمان ابری است که درپاره‌ای نقاط با بارش باران و درارتفاعات با بارش برف همراه است.

سازمان هواشناسی همچنین پیش‌بینی کرد حداکثرشدت بارش دراین مناطق تاصبح روزسه شنبه باشد.
 

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد
دسترسی سریع به انجمن ها