عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

همايش روساي سازمان‌هاي قضايي و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور

همايش روساي سازمان‌هاي قضايي و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:27 ب.ظ

3 و 4 اسفند برگزار مي‌شود؛
همايش روساي سازمان‌هاي قضايي و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور

خبرگزاري فارس: همايش مديران، روساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور در شهر مقدس قم برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل روابط عمومي و تشريفات قوه قضاييه همايش مديران، روساي سازمان‌هاي قضايي نيروهاي مسلح و دادستان‌هاي نظامي سراسر كشور در شهر مقدس قم برگزار مي‌شود.

بر اساس اين گزارش اين همايش كه در تاريخ سوم و چهارم اسفندماه، به مدت دو روز برگزار خواهد داشت، به موضوع «مديران؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» اختصاص دارد.

مديركل دفتر رياست و روابط عمومي سازمان قضايي نيروهاي مسلح درباره اين همايش گفت: رشد سريع و قابل توجه دانش و فناورى به خصوص در حوزه اطلاعات و ارتباطات و تغييرات مستمر و وسيع محيط‌هاى ‏فعاليت، فرصت‌ها و چالش‌هاي زيادى را فراروى سازمان‏ها قرار مى‌دهد.

سيداحمد موسوي گفت: در چنين فضاى متغيري، راز موفقيت سازمان‌ها، پيشرفت مداوم، پويايى پايدار، ارزيابي مستمر محيط و احاطه لازم بر آن است كه بر مبناي پيش‏بينى تحولات و كسب توانايى و نشان دادن انعطاف كافى براى رويارويى‏ مدبّرانه به منظور پاسخ به نيازهاى محيطى در كمترين‏ زمان ممكن صورت مي‌گيرد.
انتهاي پيام/

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها