عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مسئولان قضايي تهران به درخواست 55 نفر از شهروندان رسيدگي كردند

مسئولان قضايي تهران به درخواست 55 نفر از شهروندان رسيدگي كردند
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:28 ب.ظ

مسئولان قضايي تهران به درخواست 55 نفر از شهروندان رسيدگي كردند

خبرگزاري فارس: نشست مشترك مسئولان قضايي استان تهران در قالب ديدار مردمي با رسيدگي به درخواست 55 نفر از شهروندان تهراني برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي دادگستري استان تهران نشست مشترك مسئولان قضايي استان تهران در قالب ديدار مردمي، صبح روز يكشنبه يكم اسفندماه در محل حوزه رياست واقع در مجتمع امام خميني (ره) برگزار شد.

در اين جلسه كه آوايي رييس كل دادگستري استان تهران، درخشان‌نيا قائم مقام رييس كل، ابراهيم‌خاني سرپرست دادگاه‌هاي تجديدنظر استان تهران، احمدي رييس كل دادگاه‌هاي عمومي و انقلاب تهران و كامكار معاون قضايي دادستان عمومي و انقلاب تهران حضور داشتند، به درخواست 55 نفر از متقاضيان ثبت‌نام شده رسيدگي شد.

مسئولان قضايي استان تهران با استماع اظهارات متقاضيان نسبت به رفع مشكلات آنان از قبيل رفع اطاله دادرسي، تسريع در رسيدگي و اجراي حكم صادره پيگيري پرونده در واحد نظارت و پيگيري، اعطاي مرخصي به زندانيان و غيره در چارچوب مقررات قانوني دستورات مقتضي را صادر كردند.
انتهاي پيام/

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها