عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نتيجه نمونه‌گيري از ببر ماده تا اواخر اين هفته اعلام مي‌شود

نتيجه نمونه‌گيري از ببر ماده تا اواخر اين هفته اعلام مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:30 ب.ظ

رئيس سازمان دامپزشكي كشور در گفت‌وگو با فارس:
نتيجه نمونه‌گيري از ببر ماده تا اواخر اين هفته اعلام مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان دامپزشكي كشور با بيان اينكه آخر اين هفته نتيجه نمونه‌گيري از ببر ماده اعلام خواهد شد، گفت: بعد از رسيدن نمونه‌گيري از كشور آلمان زمان بازگشايي باغ وحش نيز مشخص خواهد شد.

سيد محسن دستور در گفت‌و‌گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص زمان اعلام نتيجه‌ نمونه‌گيري از ببر ماده اظهار داشت: از ببر ماده نمونه‌گيري صورت گرفته و به كشور آلمان فرستاده شده بود كه آخر اين هفته نتيجه آن اعلام خواهد شد.

وي در مورد زمان بازگشايي باغ وحش ارم خاطرنشان كرد: بعد از رسيدن نمونه‌گيري از كشور آلمان زمان بازگشايي باغ وحش معلوم خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس چند ماه گذشته دو ببر نر و ماده از سيبري به كشور آورده شد و در باغ‌وحش ارم نگهداري مي‌شد ولي بعد از چند ماه ببر نر به بيماري مشمشه دچار شد و در همان باغ وحش مُرد؛ در چند هفته اخير از مسئولان باغ وحش شنيده شد كه ببر ماده نيز به اين بيماري مبتلا شده است و مسئولان نيز اظهار داشتند كه نتيجه مبتلا شدن ببر ماده به اين بيماري را بعد از ارسال نمونه‌گيري به كشور آلمان و آمدن جواب آن از كشور آلمان اعلام خواهيم كرد.
انتهاي‌پيام/

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها