عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مدارس شاهد يكي از پايگاه‌هاي محكم مقاومت و دفع فتنه هستند

مدارس شاهد يكي از پايگاه‌هاي محكم مقاومت و دفع فتنه هستند
دوشنبه 2 اسفند 1389  05:31 ب.ظ

مديركل امور شاهد و ايثارگران آموزش و پرورش در گفت‌و‌گو با فارس:
مدارس شاهد يكي از پايگاه‌هاي محكم مقاومت و دفع فتنه هستند

خبرگزاري فارس: مديركل امور شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس شاهد و ايثارگران يكي از پايگاه‌هاي محكم مقاومت و دفع فتنه هستند.

مريم خليلوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» با اشاره به تلاش‌هاي دشمنان و فتنه‌گران داخلي براي ضربه به نظام اسلامي اظهار داشت: مدارس شاهد و ايثارگران دژهاي مستحكم دفاع از انقلاب و ولايت‌ هستند و فرزندان شهدا و ايثارگران نيز روشن و مستحكم پشت سر ولايت ايستاده‌اند.

وي ادامه داد: دانش‌آموزان شاهد و ايثارگر آنقدر آگاه هستند كه هرگز اجازه كمترين رخنه‌اي را در صفوف خود به فتنه‌گران نخواهند داد.

خليلوند با بيان اينكه دشمن هيچ‌گاه از پاي نمي‌نشيند، تصريح كرد: علي‌رغم هوشياري دانش‌آموزان شاهد و ايثارگر، بايد مراقب باشيم چراكه يكي از اهداف دشمنان، شكار دانش‌آموزان ارزشي است، به همين دليل تمام خادمان مدارس شاهد و ايثارگر بايد دقت كنند و اجازه رخنه فتنه‌گران را ندهند.

مديركل امور شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش با اشاره به طراحي برنامه‌هايي با محوريت كيفيت‌بخشي آموزشي و پرورشي در مدارس شاهد و ايثارگر گفت: اين مدارس يكي از پايگاه‌هاي محكم مقاومت و دفع فتنه هستند و توجه دشمنان به اين مراكز نيز به دليل ارزش آنهاست اما كور خوانده‌اند.

وي تأكيد كرد: دانش‌آموزان شاهد و ايثارگر مانند پدران خود كه در پيروزي انقلاب و دفاع مقدس از "سابقون " بوده‌اند، در حفظ و تداوم انقلاب از "سابقون " هستند و همواره پشت سر رهبر خود خواهند ايستاد.
انتهاي پيام/

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها