عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

جعبه چاي انگليسي

جعبه چاي انگليسي
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:09 ب.ظ

در اين مقاله به شما آموزش خواهيم داد چگونه تصاويري ايجاد كنيد كه شبيه به آن دسته از تصاويري به نظر برسند كه معمولا آن را روي جعبه هاي چاي انگليسي مشاهده ميشوند!
مرحله اول – انتخاب تصوير مناسب: شما ميتوانيد از تصوير زير يا تصويري شبيه به آن استفاده نماييد
 
مرحله 2 – با استفاده از منوي image>Adjustments>Shadow Highlight مقدار دستگيره كشويي را تا جايي كه ميتوانيد افزايش دهيد. اگرچه ممكن است تصوير در برخي نقاط بسيار روشن به نظر برسد.
چنانچه از فوتوشاپ نسخه 7 يا پايينتر استفاده مينماييد ميتوانيد از curves يا levels براي انجام تنظيمات رنگها استفاده نماييد.
 
مرحله 3 - به كمك منوي Filter>Stylize>Find Edges حاشيه ها را outline نماييد. در اين مرحله هرچند تصوير كمي به هم ريخته به نظر ميرسد ولي اين مشكل را در مرحله بعد حل خواهيم كرد.
مرحله 4 – به كمك منوي Edit>Fade Find Edges كه صرفا در اين مرحله قابل دسترسي است (‌ چنانچه شما هر عمل ديگري بين دو مرحله قبل انجام داده باشيد به اين منو دسترسي نخواهيد داشت) blending mode را به Luminosity تغيير دهيد اما اين پنجره را نبنديد
 
مرحله 5 – تصوير ما چيزي شبيه به تصوير زير است كه با آنچه ميخواهيم واقعا باشد بسيار فاصله دارد. بنابراين تصوير را با تصوير اصلي مخلوط ميكنيم تا آنچه مورد نظر ما است حاصل شود.
مرحله 6 – براي تركيب تصاوير كافي است ميزان Opacity لايه ها را آنقدر تغيير دهيم تا تصوير مطلوب بدست آيد.
 

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها