عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

عيب يابي در ويندوز

عيب يابي در ويندوز
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:32 ب.ظ


 
گاهي اوقات بعضي برتامه ها به دليل عدم سازگاري با ويندوز XP  در اين محيط اجرا نمي شوند براي حل اين مشکل با کليک راست بر روي فايل مورد نظرگزينه Properties را از منوي ظاهر شده انتخاب کرده و به زبانه Compatibility برويد.در ادامه با فعال کردن گزينه Run this program in compatibility mode for وانتخاب سيستم عامل سازگار  ميتوان برنامه را به راحتي اجرا کرد.براي جستجو در سايت مايکروسافت ,موتور جستجوي Microsoft Search را کنار گذاشته و به جاي آن از موتور جستجوي Google استفاده کنيد. براي انجام اين کار لازم است بعد از مراجعه به سايت Google و وارد کردن کلمات مورد جستجو عبارت Site:Microsoft.com را به انهاي کلمات بيفزاييد و جستجوي خود را آغاز کنيد. نتيجه جستجواطلاعاتي است که Google صرفا'' از سايت مايکرو سافت دريافت کرده است.(ضمنا'' اين ترفند براي همه سايت ها صدق ميکند)
در XP اگر خطايي اتفاق بيفتد Reporting erors آن را به طور خودکار به مايکروسافت اعلام مي کند براي غير فعال کردن اين کار ,قسمت سيستم را از کنترل پنل باز کرده وبه زبانه Advanced برويد. با کليک روي دکمه Eror reporting , گزينه هاي Disable eror reporting , but nofiy me when critical erors occur را فعال نموده و در پايان ok کنيد!!!
براي تبديل سيستم فايلي FAT به NTFS کنسول Command Prompt را از منوي All Programs باز کرده وپس از تايپ دستور Convert c:/Fs:NTFS کليد Enter را بزنيد. اجراي دستور فوق باعث تبديل سيستم فايلي درايو cاز FAT به NTFS مي شود.اگر بعد از نصب برنامه يا درايوري جديد, خللي در عملکرد ويندوزتان به وجود آمد کامپيوترتان را Restart کنيد و با زدن کليد F8 وارد منوي Windows Advvanced Option شويد. گزينه Last Known Good configuration را از ميان گزينه هاي موجود انتخاب نماييد و کليد Enter را بزنيد. در اين حالت ويندوز با بهترين تنظيمات قبلي بالا مي آيد.

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها