عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تحقق نهضت آسفالت راه روستايي نزديك است

تحقق نهضت آسفالت راه روستايي نزديك است
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:54 ب.ظ

معاون استاندار فارس:
تحقق نهضت آسفالت راه روستايي نزديك است

خبرگزاري فارس: معاون عمراني استاندار فارس از تحقق نهضت آسفالت راه روستايي در فارس خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز،‌ عبدالله حسيني در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نهضت آسفالت راه روستاهاي بالاي 50 خانوار در استان فارس آغاز شده و تا رسيدن به تحقق كامل آن راه چنداني نمانده است.
وي از آسفالت شدن اين راه‌ها به وسعت يك‌هزار و 700 كيلومتر در سه سال آينده در اين استان خبر داد و گفت: معتقديم تا زمان نهايي اتمام پروژه‌ها نبايد مردم را اميدوار كرد چرا كه اين گونه مسائل نه تنها از شيريني آنها مي‌كاهد بلكه كام مردم را تلخ و براي آنان دردسر ايجاد مي‌كند.
حسيني در ادامه از انجام پروژه‌ آزادراه شيراز ـ اصفهان ـ بوشهر به طول 220 كيلومتر خبر داد و بيان داشت: اعتبار نخستين اين طرح حداقل 800 ميليارد تومان برآورده شده است.
اين مقام مسئول همچنين با اشاره به احداث سه خط راه‌آهن ديگر در اين استان ابراز داشت: هم‌اكنون سرمايه‌گذاري‌هايي براي اجراي راه‌آهن شيراز ـ جهرم ـ لار ـ بندرعباس انجام شده و مشاوران اين طرح‌ها در حال انجام مذاكرات در اين زمينه‌اند.
معاون عمراني و برنامه‌ريزي استاندار فارس همچنين از احداث آزادراه شيراز ـ اهواز در آينده نزديك خبر داد و خاطرنشان كرد: اين طرح نيز آماده سرمايه‌گذاري است و هم‌اكنون نيز 50 درصد اعتبار نخستين اين پروژه را وزارت نفت با همكاري وزارت راه پذيرفته است.
وي اضافه كرد: ثبت اين پروژه ملي نياز به توجيه فني دارد.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها