عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تحقق نهضت آسفالت راه روستايي نزديك است

تحقق نهضت آسفالت راه روستايي نزديك است
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:54 ب.ظ

معاون استاندار فارس:
تحقق نهضت آسفالت راه روستايي نزديك است

خبرگزاري فارس: معاون عمراني استاندار فارس از تحقق نهضت آسفالت راه روستايي در فارس خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز،‌ عبدالله حسيني در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نهضت آسفالت راه روستاهاي بالاي 50 خانوار در استان فارس آغاز شده و تا رسيدن به تحقق كامل آن راه چنداني نمانده است.
وي از آسفالت شدن اين راه‌ها به وسعت يك‌هزار و 700 كيلومتر در سه سال آينده در اين استان خبر داد و گفت: معتقديم تا زمان نهايي اتمام پروژه‌ها نبايد مردم را اميدوار كرد چرا كه اين گونه مسائل نه تنها از شيريني آنها مي‌كاهد بلكه كام مردم را تلخ و براي آنان دردسر ايجاد مي‌كند.
حسيني در ادامه از انجام پروژه‌ آزادراه شيراز ـ اصفهان ـ بوشهر به طول 220 كيلومتر خبر داد و بيان داشت: اعتبار نخستين اين طرح حداقل 800 ميليارد تومان برآورده شده است.
اين مقام مسئول همچنين با اشاره به احداث سه خط راه‌آهن ديگر در اين استان ابراز داشت: هم‌اكنون سرمايه‌گذاري‌هايي براي اجراي راه‌آهن شيراز ـ جهرم ـ لار ـ بندرعباس انجام شده و مشاوران اين طرح‌ها در حال انجام مذاكرات در اين زمينه‌اند.
معاون عمراني و برنامه‌ريزي استاندار فارس همچنين از احداث آزادراه شيراز ـ اهواز در آينده نزديك خبر داد و خاطرنشان كرد: اين طرح نيز آماده سرمايه‌گذاري است و هم‌اكنون نيز 50 درصد اعتبار نخستين اين پروژه را وزارت نفت با همكاري وزارت راه پذيرفته است.
وي اضافه كرد: ثبت اين پروژه ملي نياز به توجيه فني دارد.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها