عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مقابل مهرام به دنبال تلافي شكست بازي رفت هستيم

مقابل مهرام به دنبال تلافي شكست بازي رفت هستيم
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:56 ب.ظ

مربي تيم بسكتبال راه و ترابري قم:
مقابل مهرام به دنبال تلافي شكست بازي رفت هستيم

خبرگزاري فارس: مربي تيم بسكتبال راه و ترابري قم گفت: هدفمان از بازي امروز مقابل مهرام مدعي تلافي شكست بازي رفت و رسيدن به رده‌هاي بالاي جدول رده‌بندي است.

جواد شهره‌غلامي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: بازي بسيار خوبي ارائه خواهيم كرد و اگر كمي دقت بيشتري از سوي بازيكنان ما صورت بگيرد، خواهيم توانست تيم پر مدعاي مهرام تهران را در سالن آزادي شكست دهيم.
وي با بيان اينكه راه و ترابري قم پيش از ديدار با تيم مهرام تهران در هفته سيزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر بسكتبال باشگا‌ه‌هاي كشور، در جدول رده‌بندي حاشيه‌ امنيت مناسبي دارد، تصريح كرد: با اين حال بايد در اين بازي به پيروزي برسيم تا خود را از تيم‌هاي بالاي جدول جدا نكنيم.
مربي تيم بسكتبال راه و ترابري قم بيان داشت: تيم مهرام تهران هم در اين ديدار بازي قوي و محكمي را ارائه خواهد كرد و آنها آنقدر مهره كليدي دارند كه نبود يكي دو مهره كليدي در تيم آنها، تاثير‌گذار نيست و اين تيم همان‌گونه كه قابل انتظار است براي برد به ميدان مي‌آيد و ما بايد با تجربه‌اي كه از بازي رفت مقابل اين تيم داريم، با تسلط كامل و آرامش بازي كنيم.
وي با اشاره به اينكه شناخت خوبي از نقاط ضعف و قوت تيم مهرام تهران قبل از بازي امروز داريم، تصريح كرد: ما مي‌دانيم كه آنها در خانه خود تيمي هستند كه سخت مي‌توان اين تيم را شكست داد، به همين خاطر با برنامه‌ريزي خوبي كه قطعا توسط بازيكنان ما به نحو مطلوب به اجرا در‌خواهد آمد، خط هجوم تيم مهرام تهران را از كار خواهيم انداخت تا بر بازي مسلط شويم.
شهره غلامي برتري تيم راه و ترابري قم در برابر تيم مهرام تهران در مسابقه امروز بسيار مهم دانست و عنوان داشت: براي تيم ما كه بازي‌هاي بسيار دشواري برابر پتروشيمي و ذوب آهن را با موفقيت پشت سر گذاشته است، بازي با مهرام با همه حساسيت‌ها، خيلي سخت نيست.
وي ادامه داد: بعد از ديدار هفته گذشته با ملي و حفاري اهواز كه به سومين باخت راه و ترابري قم انجاميد، تمام بازيكنان ما تلاش بسياري كردند تا آن نتيجه را فراموش كرده و با ارائه بهترين بازي خود در مقابل مهرام تهران آن باخت را كمرنگ كنند.
مربي تيم بسكتبال راه و ترابري قم تصريح كرد: بازيكنان ما تا اين هفته كه 13 بازي سخت و حساس را پشت سر گذاشته‌اند، به خوبي توانسته‌اند توانمندي خود را ثابت كرده و لقب پديده ليگ را به خود اختصاص دهند، كاري كه امروز هم به اميد خدا انجام خواهيم داد.
وي تاكيد كرد: در اين بازي تمام تاكتيك تيم ما تفكر دفاع مناسب و حمله به موقع خواهد بود و مي‌خواهيم با استفاده از بازيكنان كليدي خود از فرصت‌ها به خوبي استفاده كنيم.
‌ديدار راه و ترابري قم و مهرام تهران از هفته چهاردهم ليگ برتر بسكتبال باشگاه‌هاي كشور از ساعت 16 امروز در سالن آزادي تهران برگزار مي‌شود.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها