عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مسابقات اسكيت سرعت در سبزوار برگزار شد

مسابقات اسكيت سرعت در سبزوار برگزار شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:56 ب.ظ

مديركل تربيت بدني خراسان رضوي:
مسابقات اسكيت سرعت در سبزوار برگزار شد

خبرگزاري فارس: مديركل تربيت بدني خراسان رضوي گفت: مسابقات اسكيت سرعت در سه رده سني نونهالان، نوجوانان و جوانان به صورت انفرادي در سبزوار برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سبزوار، افشين داوري در گفت‌وگو با خبرنگاران در سبزوار در تربيت بدني اين شهرستان اظهار داشت: در ماده 200 متر اين رقابت‌ها در رده نونهالان اميرحسيني نسب، علي سنگ سفيدي و علي خيرآبادي به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي تاكيد كرد: در ماده 300 متر نوجوانان اميرمسعود محقق نژاد، علي‌ پور‌حسن و رسول كلاته به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
داوري افزود: در ماده 300 متر جوانان جواد سرسنگي، مسعود اسماعيلي و محمد آرمين استيري به ترتيب اول تا سوم شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي تاكيد كرد: مسابقات پاوراليفتينگ المپياد بدنسازان سبزوار در محل سالن قويترين مردان برگزار شد كه نتايج ذيل به دست آمد.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي عنوان داشت: در بخش تيمي و در رده سني نوجوانان تيم قهرمانان با 68 امتياز، ستارگان با 64 امتياز و ارس با 52 امتياز به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
داوري افزود: در رده سني جوانان تيم ستارگان با 95 امتياز، قهرمانان با 64 امتياز و ارس با 52 امتياز به ترتيب اول تا سوم شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي تصريح كرد: در رده سني بزرگسالان و پيشكسوتان تيم ارس با 140 امتياز، ستارگان با 101 امتياز و عمران با 34 امتياز به ترتيب مقامهاي اول تا سوم را كسب كردند.
وي اظهار داشت: در بخش انفرادي در رده سني نوجوانان و در دسته 52 كيلوگرم مصطفي كرابي از باشگاه ستارگان و رامين خليلي از باشگاه قهرمانان اول و دوم شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي تصريح كرد: در دسته 59 كيلوگرم حسين كردي از باشگاه ارس، سجاد نصرآبادي از باشگاه ستارگان و حسين بخشي از باشگاه ستارگان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
وي تصريح كرد: در دسته 64 كيلوگرم محسن ابارشي‌، احسان بخت از باشگاه قهرمانان و رضا ملوندي از باشگاه ستارگان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي افزود: در دسته 74 كيلوگرم محسن نورآبادي از باشگاه سبلان، علي خسروجردي از باشگاه ارس و حسين فرزانه از باشگاه ستارگان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
وي بيان داشت: در دسته 83 كيلوگرم مصطفي بينقي از باشگاه آريا، مهدي يزدان‌زاده از باشگاه قهرمانان و ابوالفضل خيرآبادي از باشگاه قهرمانان به ترتيب اول تا سو شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي افزود: در دسته 93 كيلوگرم كيا كريم آبادي از باشگاه ارس اول شد.
وي اطهار داشت: در دسته 120 كيلوگرم بهنام يوسف آبادي از باشگاه ارس و حامد توسليان از باشگاه قهرمانان اول و دوم شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي افزود: در بخش انفرادي رده سني جوانان در دسته 53 كيلوگرم رضا زرقاني از قهرمانان، مهدي مومني‌فر از باشگاه عمران و هادي كيخسروي از باشگاه اميد به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
وي گفت: در دسته 59 كيلوگرم حسن استيري از باشگاه آريا، حسين كردي از باشگاه ارس و سجاد نصرآبادي از باشگاه ستارگان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي خاطرنشان كرد: در دسته 64 كيلوگرم اميد زارعي از باشگاه سبلان، حسن افچنگي از باشگاه ستارگان و محسن ابارشي از باشگاه قهرمانان به ترتيب اول تا سوم شدند.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها