عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مسابقات اسكيت سرعت در سبزوار برگزار شد

مسابقات اسكيت سرعت در سبزوار برگزار شد
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:56 ب.ظ

مديركل تربيت بدني خراسان رضوي:
مسابقات اسكيت سرعت در سبزوار برگزار شد

خبرگزاري فارس: مديركل تربيت بدني خراسان رضوي گفت: مسابقات اسكيت سرعت در سه رده سني نونهالان، نوجوانان و جوانان به صورت انفرادي در سبزوار برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از سبزوار، افشين داوري در گفت‌وگو با خبرنگاران در سبزوار در تربيت بدني اين شهرستان اظهار داشت: در ماده 200 متر اين رقابت‌ها در رده نونهالان اميرحسيني نسب، علي سنگ سفيدي و علي خيرآبادي به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي تاكيد كرد: در ماده 300 متر نوجوانان اميرمسعود محقق نژاد، علي‌ پور‌حسن و رسول كلاته به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
داوري افزود: در ماده 300 متر جوانان جواد سرسنگي، مسعود اسماعيلي و محمد آرمين استيري به ترتيب اول تا سوم شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي تاكيد كرد: مسابقات پاوراليفتينگ المپياد بدنسازان سبزوار در محل سالن قويترين مردان برگزار شد كه نتايج ذيل به دست آمد.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي عنوان داشت: در بخش تيمي و در رده سني نوجوانان تيم قهرمانان با 68 امتياز، ستارگان با 64 امتياز و ارس با 52 امتياز به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
داوري افزود: در رده سني جوانان تيم ستارگان با 95 امتياز، قهرمانان با 64 امتياز و ارس با 52 امتياز به ترتيب اول تا سوم شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي تصريح كرد: در رده سني بزرگسالان و پيشكسوتان تيم ارس با 140 امتياز، ستارگان با 101 امتياز و عمران با 34 امتياز به ترتيب مقامهاي اول تا سوم را كسب كردند.
وي اظهار داشت: در بخش انفرادي در رده سني نوجوانان و در دسته 52 كيلوگرم مصطفي كرابي از باشگاه ستارگان و رامين خليلي از باشگاه قهرمانان اول و دوم شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي تصريح كرد: در دسته 59 كيلوگرم حسين كردي از باشگاه ارس، سجاد نصرآبادي از باشگاه ستارگان و حسين بخشي از باشگاه ستارگان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
وي تصريح كرد: در دسته 64 كيلوگرم محسن ابارشي‌، احسان بخت از باشگاه قهرمانان و رضا ملوندي از باشگاه ستارگان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي افزود: در دسته 74 كيلوگرم محسن نورآبادي از باشگاه سبلان، علي خسروجردي از باشگاه ارس و حسين فرزانه از باشگاه ستارگان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
وي بيان داشت: در دسته 83 كيلوگرم مصطفي بينقي از باشگاه آريا، مهدي يزدان‌زاده از باشگاه قهرمانان و ابوالفضل خيرآبادي از باشگاه قهرمانان به ترتيب اول تا سو شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي افزود: در دسته 93 كيلوگرم كيا كريم آبادي از باشگاه ارس اول شد.
وي اطهار داشت: در دسته 120 كيلوگرم بهنام يوسف آبادي از باشگاه ارس و حامد توسليان از باشگاه قهرمانان اول و دوم شدند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي افزود: در بخش انفرادي رده سني جوانان در دسته 53 كيلوگرم رضا زرقاني از قهرمانان، مهدي مومني‌فر از باشگاه عمران و هادي كيخسروي از باشگاه اميد به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
وي گفت: در دسته 59 كيلوگرم حسن استيري از باشگاه آريا، حسين كردي از باشگاه ارس و سجاد نصرآبادي از باشگاه ستارگان به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
مديركل تربيت بدني خراسان رضوي خاطرنشان كرد: در دسته 64 كيلوگرم اميد زارعي از باشگاه سبلان، حسن افچنگي از باشگاه ستارگان و محسن ابارشي از باشگاه قهرمانان به ترتيب اول تا سوم شدند.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها