عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

حذف فوتبال در رده‌هاي سني‌ لطمه جبران‌ناپذيري به كرمان وارد مي‌كند

حذف فوتبال در رده‌هاي سني‌ لطمه جبران‌ناپذيري به كرمان وارد مي‌كند
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:57 ب.ظ

‌مدير سازمان فوتبال باشگاه زغال‌سنگ كرمان:
حذف فوتبال در رده‌هاي سني‌ لطمه جبران‌ناپذيري به كرمان وارد مي‌كند

خبرگزاري فارس: مدير سازمان فوتبال باشگاه زغال‌سنگ كرمان گفت: حذف فوتبال آن هم در رده‌هاي سني لطمه‌ جبران‌ناپذيري بر پيكره فوتبال شهر كرمان وارد مي‌كند.

علي ايرانمنش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در كرمان با اشاره به انحلال تيم‌هاي فوتبال اين باشگاه در رده‌هاي سني نوجوانان، جوانان و اميد اظهارداشت: با توجه به تكميل و آغاز تمرينات اين تيم‌ها، باشگاه از تيرماه سال جاري به دليل برخي مشكلات در شرف انحلال قرار گرفت، به همين دليل مسئولان تعطيلي اين تيم‌ها را اعلام كردند.
وي افزود: در اين بين باشگاه امتياز تيم بزرگسالان خود را كه در ليگ دسته سوم كشور حضور داشت، به باشگاه صنعت مس و شهرستان شهربابك به منظور تشكيل تيم مس شهربابك واگذار كرد.
ايرانمنش تصريح كرد: با توجه به اين مشكلات بر اساس اعلام مسئولان باشگاه مقرر شد تا تيم بزرگسالان زغال‌سنگ در ليگ برتر فوتبال استان شركت كند و بر همين اساس اين تيم تشكيل و تمريناتش را آغاز كرد كه با بدقولي مسئولان باشگاه اين تيم عطاي شركت در مسابقات ليگ برتر فوتبال استان را به لقايش بخشيد.
مدير سازمان فوتبال باشگاه زغال‌سنگ كرمان بيان داشت: بر اساس كدام تفكر و منطق تيم فوتبال زغال‌سنگ با قدمتي بيش از 23 سال فعاليت در فوتبال شهر كرمان به صورت اتفاقي از صحنه ورزش اين شهرستان محو مي‌شود.
ايرانمنش گفت: باشگاه صنعت زغال‌سنگ از زمان تيم‌داري در رشته‌هاي پهلواني و زورخانه‌اي، فوتسال و واترپلو در سطح ليگ برتر كه هزينه‌هاي بالايي را نيز به دنبال داشت، قيد تيم‌داري در فوتبال را زد كه اين مسئله به افت فوتبال پايه در شهر كرمان كمك بسياري مي‌كند.
وي با بيان اينكه با تمام‌ مشكلات باشگاه صنعت زغال‌سنگ در 23 سال گذشته كنار آمديم، خاطرنشان كرد: حذف فوتبال آن هم در رده‌هاي سني لطمه‌ جبران‌ناپذيري بر پيكره فوتبال شهر كرمان وارد مي‌كند و ما براي پيشرفت هرچه بيشتر فوتبال اين استان نبايد تنها به باشگاه صنعت مس اتكا كنيم.
مدير سازمان فوتبال باشگاه زغال‌سنگ كرمان با انتقاد از مديران كرماني كه در دوره مديريت آنها، اين مشكلات گريبانگير رشته فوتبال در اين باشگاه شد، بيان داشت: در زمان مديريت مرحوم كاشيگر كه فردي بومي نيز نبود، شركت زغال‌سنگ مشكلات مالي فراواني داشت و حتي تا مرز ورشكستگي نيز پيش رفت، اما وي در اوج اين بحران مالي طي سال‌هاي 86 و 87 مانع تعطيلي فوتبال اين باشگاه شد.
ايرانمنش با بيان اينكه با تعطيلي اين تيم‌ها فوتبال چهار رده سني در شهر كرمان تعطيل شد، گفت: با تعطيل شدن اين تيم‌ها استعدادهاي بسياري از دست رفتند و تنها عده كمي از آنها راهي تيم‌هاي ديگر شدند.
وي با بيان اينكه مطالبات 100 ميليون توماني تيم‌هاي فوتبال اين باشگاه از سال 86 تاكنون پرداخت نشده است، اظهار داشت: با تمام‌ اعضاي هيئت مديره در اين زمينه صحبت كردم، اما همه آنها به من وعده‌هايي داده‌اند كه تاكنون محقق نشده است.
ايرانمنش با بيان اينكه مسئولان شركت زغال‌سنگ و باشگاه بايد براي جلوگيري از بد نام شدن باشگاهي كه قدمت 32 ساله در كرمان دارد، هرچه سريع‌تر به فكر پرداخت اين مطالبات باشند، گفت: به عقيده من تعطيلي تيمي چون زغال‌سنگ كه وظيفه بازيكن‌سازي و سازندگي در فوتبال اين شهر را بر عهده داشت، كمتر از يك فاجعه نيست.
ايرانمنش با اشاره به معرفي بازيكناني چون حسن‌زاده‌ها به فوتبال اين استان از سوي باشگاه زغال‌سنگ افزود: از مسئولان استان و شركت زغال‌سنگ تقاضا دارم با تجديد نظر در اين رأي بار ديگر با راه‌اندازي اين باشگاه فعال و سازنده گامي بلند در راستاي احياي فوتبال رده‌هاي سني شهر كرمان بردارند.
انتهاي پيام/م10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها